Lindenau centro absolventui – speciali pramonininkų stipendija

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre – pabaigtuvių nuotaikos. Šiandien įteikti mokymo centro baigimo diplomai būsimiesiems elektrikams ir suvirintojams.

Vienas iš absolventų, Gintautas Kriginas, buvo apdovanotas Klaipėdos pramonininkų asociacijos įsteigta skatinamąja pinigine stipendija. Mokinį parengė elektrotechnikos vyresnysis profesijos mokytojas Antanas Briedis.

Gintautas Kriginas ir Antanas Briedis

„Šiandien profesinis mokymas įgyja dar didesnę reikšmę ir prasmę, nes pagaliau yra suvokiama, kad įgijęs profesiją, ne tik galėsi sklandžiau pradėti savo profesinį kelią, kurti savo verslus, bet ir integruotis pažangiausiuose projektuose.

Auga miestai, plečiasi pramonės sektorius, modernėja technologijos, tačiau nė vienas projektas nebūtų gyvybingas be auksinių žmogaus rankų. Noriu padėkoti Lindenau centrui, kad imasi lyderystės rengti specialistus, kurie itin reikalingi pramonei, inžineriniam sektoriui,  o ypač laivybos ir uosto sritims.

Jaunimui linkiu atrasti neišsemiamas galimybių jūras. Vienas žingsnis jau žengtas – Jūsų rankose profesinis diplomas! Dabar svarbiausia, pagauti tinkamą vėjo kryptį ir plaukti ten, kur reikalingos Jūsų sukauptos profesinės žinios ir patirtys, kur vertinamos Jūsų žmogiškosios savybės ir motyvacija tobulėti”, - sakė specialią paskatinamąją piniginę stipendiją įsteigusios Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Rimantas Juška.

Prie Lindenau centro bendruomenės skatinimo ir mokymo bazės plėtimo taip pat prisideda laivybos kompanija DFDS Seaways bei ilgametė socialinė partnerė Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė. Ji yra įsteigusi specialias pinigines stipendijas, kurias gauna devyni mokiniai, pasirinkę laivų korpusų surinkėjo profesiją.

Esame nuoširdžiai dėkingi visiems socialiniams partneriams, kurie mus palaiko ir prisideda, kad pasirinkusieji profesinį mokslą, būtų įvertinami ir skatinami.

Galime drąsiai sakyti, kad profesinis mokymas šiandien išgyvena renesansą – profesijų siekia įgyti vis daugiau žmonių: ir jaunuolių, ir vyresnio amžiaus asmenų, suvokusių, kad įgyti patinkančią ir gerai apmokamą profesiją niekada nėra per vėlu.

Pastaraisiais metais būtent elektriko profesija yra populiarumo viršūnėje – norinčiųjų mokytis pernai buvo daugiau nei galėjome priimti. Viliamės, kad šiais metais visi norintieji galės mokytis mūsų centre ir siekti savo profesinių aukštumų.

Augame ir modernėjame – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos dėka, sėkmingai pasinaudojome ES struktūrinių fondų lėšomis ir modernizavome praktinio mokymo bazes, jas papildėme naujais pramoniniais įrenginiais ir aukščiausios kokybės simuliatoriais“, - pasakojo dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.  

Šiais metais Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras kviečia įgyti Atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo, Elektriko, Suvirintojo, Santechniko, Šildymo, vėdinimo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo sistemų montuotojo, CNC (kietųjų medžiagų apdirbimo) staklių operatoriaus, Jūrų uosto krovinių logisto, Laivų stiuardo, Laivų elektriko, Laivų motoristo, Laivų korpuso surinkėjo profesijas. Priėmimas į šias profesijas vyksta per centralizuotą sistemą LamaBpo. Daugiau apie profesinį mokslą galima sužinoti www.lindenau.lt  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder