„Mano miestas Klaipėda“ atšventė 13 gimtadienį

Klaipėdiečius geriems darbams savajam miestui telkianti asociacija „Mano miestas Klaipėda“ sulaukė paauglystės amžiaus - paminėjo jau tryliktąjį gimtadienį. Jaukioje šventėje inauguruota nauja asociacijos prezidentė Aida Breivienė.

Ordinu „Už meilę Klaipėdai“ padėkota iš karo talžomos Ukrainos į uostamiestį atvykusiems ukrainiečiams padedančiam verslininkui Artur Truš.

Birželio 20-osios vakarą visus savajam miestui neabejingus klaipėdiečius asociacija „Mano miestas Klaipėda“ pakvietė į gimtadienio šventę. Svečių susirinko tiek, kad „Kultūros fabriko“ konferencijų salė juos vos sutalpino.

Renginio pradžią griausmingais būgnų garsais paskelbė „Vyturio“ progimnazijos jaunieji būgnininkai.

Padėkojus praėjusią kadenciją dirbusiems asociacijos valdybos nariams, žodį tarė „Mano miestas Klaipėda“ prezidentas Aurimas Mockus.

JAV šiuo metu viešintis A. Mockus netuščiažodžiavo ir iš už Atlanto iš karto kreipėsi į naująją asociacijos prezidentę.

„Linkiu kartu su komanda įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus. Ir labai ačiū už pagalbą, kurios aš sulaukiau“, - sakė A. Mockus.

 

NEPAMIRŠO. Remigijus Žiogas pasirūpino, kad už Atlanto viešintis Aurimas Mockus galėtų pasveikinti naująją „Mano miestas Klaipėda“ prezidentę ir nuotoliniu būdu sudalyvautų asociacijos gimtadienio šventėje.

Naująja „Mano miestas Klaipėda“ prezidente tapo verslininkė Aida Breivienė.

Dundant būgnams ir aidint garsiems plojimas prezidentės regalijas jai įteikė asociacijos prezidentų klubo narys Gintaras Bendžius.

Pirmojoje savo, jau kaip asociacijos prezidentės, kalboje, A. Breivienė patikino, jog skaičius 13 ir būsimi darbai jos nė kiek nebaugina.

„Trylika yra „fainas“ skaičius. Mano siekis, kad kiekvienas klaipėdietis prisijungtų prie “Mano miestas Klaipėda". Kviečiu visus tapti asociacijos nariais.

Jei kiekvienas iš mūsų per savaitę nors truputį savo laiko skirtų Klaipėdai, miestas būtų dar gražesnis.

Kartu mes tikrai galime labai daug jo labui nuveikti", - neabejojo A. Breivienė.

Aida Breivienė

REGALIJOS. Naująja „Mano miestas Klaipėda“ prezidente tapo verslininkė Aida Breivienė.

Sėkmės naujajai asociacijos vadovei linkėjo ir buvęs „Mano miestas Klaipėda“ prezidentas Tadas Šatkauskas.

„Prezidentas yra kaip maža rodyklė didelio laivo kompase. Bet, kai ji rodo teisingą kryptį, laivas plaukia ten, kur reikia. Palaikau prezidentės kvietimą prisijungti prie asociacijos veiklos. Pasakyčiau net taip: visi klaipėdiečiai yra “Mano miestas Klaipėda„ nariai, tačiau ne visi apie tai žino“, - sakė T. Šatkauskas.

„Mano miestas Klaipėda“ ir dienraštis „Vakarų ekspresas“ pratęsė iniciatyvą už išskirtinius darbus apdovanoti nusipelniusius žmones.

Šiais metais ordinu „Už meilę Klaipėdai“ padėkota pagalbą Ukrainai ir jos žmonėms organizavusiam klaipėdiečiui verslininkui Artur Truš.

Pats verslininkas renginyje dalyvauti negalėjo, tad garbingą apdovanojimą atsiėmė jo įsteigto labdaros ir paramos fondo „Artimas artimas“ atstovai.

A. Truš veiklą įvertino patys klaipėdiečiai. Balsavimas už pasiūlytus kandidatus vyko „Vakarų ekspreso“ „Facebook“ paskyroje.

Prasidėjus karui Ukrainoje, A. Truš su savanorių komanda padėjo 38 šeimoms atvykti bei įsikurti Klaipėdos mieste.

A. Truš įsteigtas fondas padėjo šeimoms iš Ukrainos rasti ne tik būstą, bet ir pasirūpino buitine technika, baldais, skubiu būstų remontu bei kita gretutine pagalba.

„Mano miestas Klaipėda“ gimtadienio šventės svečius linksmino grupė „Du Donatai“ narys Donatas Čižauskas bei grupė „Patruliai“.

Renginį vainikavo asociacijos ir visos Klaipėdos himnu tapusią dainą „Mano mieste“ atlikęs Steponas Januška.

 ĮVERTINO. Ordinu „Už meilę Klaipėdai“ padėkota pagalbą Ukrainai ir jos žmonėms organizuojančiam klaipėdiečiui verslininkui Artur Truš.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder