„Mano miestas Klaipėda“ organizavo Rudens sueigą

Vakar, spalio 25 d., įvyko kasmetinė asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ organizuojama Rudens sueiga.

Įprastai Rudens sueigos metu klaipėdiečiai ir miesto bendruomenė yra supažindinama su išskirtinėmis Klaipėdos miesto įstaigomis arba yra pakviečiami į naujų erdvių pristatymą. Šįkart miestelėnai buvo supažindinti su naujai duris atvėrusią Klaipėdos futbolo mokyklą, esančią Paryžiaus Komunos g. 16A.

Sueigos metu Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta pakvietė pasivaikščioti po naująjį mokyklos pastatą bei stadionus, pasidalino pasakojimu apie mokyklos organizuojamą veiklą. Futbolo mokykla ne tik šiltai priėmė asociaciją, bet ir tapo asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ socialiniais partneriais, taip šios dvi organizacijos įsipareigojo viena kitai palaikyti bendradarbiavimą ir kurti bendrus planus klaipėdiečių labui.

Rudens sueigos metu susirinkusius asociacijos Prezidentų klubo narius, Valdybos narius bei svečius džiugino Klaipėdos universiteto šokėjos (vadovė Bronė Švitrienė), o dabartinis asociacijos prezidentas Aurimas Mockus dalinosi įspūdžiais iš ekspedicijos „Nuo Baltijos iki Bengalijos“, kuri buvo skirta legendinei Antano Poškos kelionei paminėti.

Sidebar placeholder