Melnragėje planuojama statyti viešbučių paskirties pastatą

Klaipėdoje, Žiobrių g. 1, Melnragės gyvenvietėje numatomos naujos statybos. Planuojama, kad šiuo metu žole ir krūmais apaugusioje teritorijoje atsiras viešbučių paskirties pastatas  su gyvenamosiomis patalpomis.

Teritorija, kurioje numatomos statybos, yra Klaipėdos šiaurinėje dalyje, žemės sklypas Žiobrių g. 1, Melnragės gyvenvietė. Pietinėje ir vakarinėje pusėje sklypas ribojasi su gyvenamosios paskirties sklypais. Šiaurinėje pusėje sklypas ribojasi su Žiobrių gatve, rytinėje pusėje ribojasi su Molo gatve. Sklypas yra komercinės paskirties objektų teritorija ir netaisyklingo plano.

Šiuo metu sklypo teritorija yra apaugusi žole ir krūmais. Sklypui yra nustatyti šie apribojimai:  skirstomųjų dujotiekių apsaugos zonos, vandens tiekimo ir nuotekų, paviršių nuotekų tvarkymo infrastruktūros apsaugos zonos.
Projektiniuose pasiūlymuose teigiama, kad projektuojamas viešbučių paskirties pastatas su gyvenamosiomis patalpomis bus 1 aukšto. Pastato aukštis sieks apie 8.5m. Viešbutyje projektuojami recepcija, 2 apartamentai ir 3 gyvenamieji butai.

Į sklypą patenkame iš Žiobrių gatvės. Automobilių stovėjimo vietos numatomos sklypo ribose. Pusrūsyje bus įrengiama recepcija. Pirmame aukšte projektuojami apartamentai ir butai. Patekti į apartamentus ir butus bus galima iš lauko, taip pat yra numatoma įrenti eksploatuojamą stogą su terasomis.

Fasadų apdailai numatoma naudoti betoną, cinkuoto metalo turėklus, anoduoto aliuminio vitrinas. Lauko durys į apartamentus ir butus bus gaminamos iš laminuotos drėgmei atsparios (LFSF) faneros.  

Projektuotojas – UAB „Archicechas“, projekto vadovas – Andrius Skiezgelas, statytojas - MB „Media projects“.

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad su projektiniais pasiūlymais susipažinti galima iki balandžio 26 dienos, adresu Turgaus a. 27, Klaipėdoje, darbo dienomis 8.00-16.00 val.; tel. (8370)8626392, arba internetinėje svetainėje https://www.klaipeda.lt/lt/savivaldybe/administracija/projektiniai-pasiulymai/223 

Pasiūlymus teikti galima raštu iki balandžio 26 dienos, adresu J. Barkausko g. 2, Kaunas,  arba el. p. [email protected]

Viešas susirinkimas įvyks 2021 m. balandžio mėn. 27 d. 16.00 val. nuotoliniu būdu, Microsoft teams platformoje:

Raktažodžiai
Sidebar placeholder