Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
ačiū
ačiū, 2022-01-08 20:09

konservatoriams, kurie Klaipėdoje apmokestino ir išplėtė ribas, dabar savo kieme tenka susimokėti. Atvažiuosiu į kitą kiemą aplankyti senų tėvų ir susimokėsiu, o jie ten išmėtė lankstukus apie TOBULUS darbus.

Nezinomas
Nezinomas, 2022-01-05 22:46

Pati gyvenu šilutės pl gatvėje. Prie bibliotekos ivazevimas i 22 namo kiema nera automato. Tai man reikia i kita kiemo puse eiti kad susimokėciau.

Gyventojas
Gyventojas, 2022-01-05 20:57

Gyvenu nuo sausio 1 d. apmokestintoje zonoje. Suprantu, kad daugelis naudojasi parkavimo programėlėmis, bet ar nemanote, kad parkomatai turėtų būti KIEKVIENOJE apmokestintoje gatvėje ir net ne po vieną, o bent jau po du. Dabar norėdamas pastatyti automobilį asmuo, dėl tam tikrų priežasčių negalėdamas pasinaudoti programėle, turės važinėti net ne toje gatvėje, kurioje nori pastatyti automobilį, o po šalia esančias gatves, ieškodamas kur galėtų sumokėti už parkavimą. Ar tai normalu?

KOS ASILAS GIRIA
KOS ASILAS GIRIA, 2022-01-05 20:22

Koks asilas gali girti, nebnt totalinis senjoras

Kauno mikorajono gyventoja
Kauno mikorajono gyventoja, 2022-01-05 13:12

Ir aš norėčiau atrasti tą ištuštėjusį kiemą, varyčiau vakare mašiniuką pasiparkuoti :) Kai vietų skaičius atitinka 10 proc. poreikį, tai stebuklai vyksta tik kažkokiam ypatingam kieme :)

Kl. vandens seniūnaitija seniūnaitė Vilija Malakauskienė
Kl. vandens seniūnaitija seniūnaitė Vilija Malakauskienė, 2022-01-05 11:29

Kaip puikiai parašyta, moteris paskambino ir padėkojo... Rašantiems pasakas, ar manote, kad realybėje gyvenantys žmonės tuo patikės? Tik tie, kurie nieko bendro neturi ir nesupranta, kad aikštelių kiekis Kauno rajone pastaraisais metais labiau nei stipriai sumažėjo dėl Ąžuolyno parko tvarkymo (didžiulė aikštelė, kuri talpindavo gal 50-70 automobilių aikštelė panaikinta), dėl neaišku kaip tapusia uždara didelė aikštelė tarp Maxima ir šunų vedžiojimo aikštelės ir pan. Sutvarkytų ir išplėstų vietų faktiškai neatsirado. Dėl parkomatų... Tik saviems galima taip išsidirbinėti. Vakar tikrinau teritoriją vadinamam Kauno rajone link Šilutės plento (atstovaujama teritorija) ir ... net kur didžiausias judėjimas ir daugybė verslų (Maksima, kepyklėlės, picerijos, buitinės paslaugos...) šalia nėra nė vieno parkomato. (2021-01-04) Kas susiprojektuoja kur nori ir kiek nori tų parkomatų? Pinigai jau sukasi, o paslaugos kokybei 0 reikalavimų. Raminantys tekstai, deja, bet apgailėtini. Keleivinio transporto, kur renkasi žmonės yra kelios nenaudojamos durys. Jei tai būtų verslas, seniai būtų persitvarkę ir ypač esant didžiuliam apkrovimui būtų organizuojama darbas taip, kad galėtų aptarnauti vienu metu didesnį kiekį žmonių, įeinant pro skirtingas duris, o ne aptrarnaujamas vienas, o 10 (iš jų bent 70 proc.) senoliai. Visi šaltyje ir lietuje laukia lauke senjorų bilietą įsigyti ar leidimus automobiliams. Čia normalu? Registrų centras tvarkė savo sistemą, tad po naujų net prisijungti daugeliui nepavyko.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.