Naujas žurnalo „Vakarai“ numeris - pakeliui į jūsų namus

Iš spaustuvės jau atkeliavo naujas žurnalas „Vakarai“. Prekyboje jis pasirodys šį penktadienį. Tą pačią dieną žurnalas pasieks ir dienraščio „Vakarų ekspresas“ prenumeratorius.

Socialiniuose tinkluose egzistuoja daugybė įvairių bendraminčius vienijančių grupių. Vienoje tokių buriasi pomidorus mėgstantys auginti entuziastai.

Kaskart nustebdavau išvydusi, kiek negatyvių komentarų surenka tobulai išpuoselėtų šiltnamių nuotraukos. Nesvarbu, kad pomidorai kruopščiai susodinti kone milimetrų tikslumu, o piktžolių nė kvapo nerasi - vis tiek ras už ką apiburnoti. Tai per anksti į šiltnamį išnešė, tai per daug lapų nuskabė, tai per mažai...

Ir štai vieną dieną grupėje pasirodė dar vieno šiltnamio nuotrauka. Toks lengvas chaosėlis. Per kraštus virsta salotos, svogūnų laiškai, krapai, kur atsirado vietos - įkištas vienas kitas pomidoras, agurkas... „Neturiu kuo pasigirti, bet užtat šeima džiaugiasi, kad visada turime ką valgyti“, - nedrąsiai savo šiltnamį pomidorų mylėtojams pristatė šeimininkė. Išsigandau, kaip dabar ją užpuls superšiltnamių turėtojai. Ir ką jūs manote - pasipylė vien teigiami komentarai. Tiek pagyrų nė vieno išpuoselėto šiltnamio šeimininkas nė akyse nebuvo regėjęs. Tarsi visi lengviau kvėpuoti pradėjo suvokę, kokia iš tiesų yra daržo ar šiltnamio paskirtis.

Kiek kartais dedame daug pastangų dėl to vienintelio tobulo kadro, kuriuo norime pasipuikuoti socialiniuose tinkluose, kad net pamirštame iš tikrųjų pasimėgauti tuo, ką valgome, kaip gyvename ar atrodome. Nenustebčiau, kad stengdamiesi mėgdžioti vadinamuosius influencerius kartais net nebesuvokiame, kokia viso to prasmė.

„Dabar visi paskendę feisbuke, instagrame pačių kuriamoje puikybėje, susitelkę į norą demonstruoti tobulumą. Man patinka tai, kas tikra, išjausta. Tikros emocijos, žmonės“, - sako ir šio žurnalo viršelio herojė Neringa Zeleniūtė.

Daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose turinti moteris moka atskirti tikrąjį gyvenimą nuo instagraminio.

„Jeigu aš pradėčiau fotografuoti kiekvienus mūsų pusryčius ar vakarienę, tikriausiai šeima liktų nevalgiusi“, - atvira Neringa, nebijanti gatvėje vaikščioti vilkėdama sportinius drabužius ir be makiažo.

Gyventi taip, kaip jauti. Ne parodai, o sau. Tokia paprasta mintis vienija daugelį šio numerio herojų. Nes kai gyveni ir kuri iš širdies, negalvodamas, kaip tai įvertins aplinkiniai, nejučia ateina ir sėkmė.

„Nors ir nesitikėjome, bet tikėjome. O kai nesitiki, niekada netenka nusivilti. Nes jeigu mes kurtume ir nuolat spaustų mintis, kad mes būtinai turime išgarsėti, mus turi išgirsti ir mes turime būti kažkur nominuotos, tikriausiai vis tiek būtume nepatenkintos. O šiuo atveju tiesiog daug dirbome. Labai mėgavomės tuo, ką darėme“, - pasakoja unikaliu projektu „Graži ir ta galinga“ jau kelerius metus visą Lietuvą žavinčios Klaipėdos jaunimo teatro aktorės.

Kiekvienas pasirenkame, kas mums gyvenime teikia daugiausia malonumo. Vieniems tai - noras pasimaivyti socialiniuose tinkluose, kitiems - ką nors sukurti savo rankomis, tretiems - užauginti pomidorą ar net ženšenio šaknį, apie kurią pasakoja dar vieni šio numerio herojai - Vaiva Jundulaitė-Kosienė ir jos vyras Giedrius.

Tikiuosi, šio numerio herojai ir jų istorijos primins, kad mūsų gyvenimai gali būti labai skirtingi, tačiau tai nereiškia, kad kieno nors pasirinkimas yra teisingesnis. Be to, mes dažnai net nežinome, koks iš tikrųjų yra kito žmogaus gyvenimas. Juk taip dažnai egzistuoja dvi gyvenimo pusės: paradinė ir ta - tikroji. Ji paprastai ir būna mieliausia.

Sidebar placeholder