VADOVAS. Naujasis Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas oficialiai darbą turėtų pradėti jau šį penktadienį. Redakcijos archyvo nuotr.

Paaiškėjo naujasis Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius papildyta

(4)

"Vakarų ekspreso"  duomenimis, naujuoju Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriumi turėtų tapti klaipėdietis Andrius Žukas. Jį į šias pareigas delegavo partija "Laisvė ir teisingumas".

A. Žukas "Vakarų ekspresui" patvirtino, kad jo kandidatūra yra pasiūlyta užimti uostamiesčio Savivaldybės administracijos direktoriaus postą.

"Kol tai nėra oficialu, nenorėčiau daugiau komentuoti", - sakė A. Žukas.

Redakcijos turimais duomenimis, darbą naujasis administracijos vadovas turėtų pradėti jau birželio 9 d.

Paskutinė A. Žuko darbovietė - Valstybinė mokesčių inspekcija. Pareigos - vyriausiasis specialistas.

"Valstybinėje mokesčių inspekcijoje dirbu šeštus metus, taip pat esu sukaupęs darbo patirties privačiame versle", - trumpai save pristatė A. Žukas.

Klaipėdos mero rinkimuose trečią vietą užėmęs Seimo narys Remigijus Žemaitaitis sako, kad pagal Klaipėdos valdančiosios koalicijos sutartį "Laisvės ir teisingumo" frakcija delegavo vicemerę Liną Šukytę-Korsakę.

Taip pat pasiūlė kandidatą į administracijos direktoriaus poziciją. Tačiau procesas užtruko, nes kandidatūros (tarp galimų kandidatų vadovauti uostamiesčio

Savivaldybės administracijai buvo įvardytas ir Vidas Karolis) turėjo pereiti spec. tarnybų filtrą.

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus anksčiau "Vakarų ekspresui" sakė, kad įsakymą dėl naujo Savivaldybės administracijos vadovo pasirašys iš karto po to, kai bus gautos visos reikalingos pažymos.

Pagal galiojančią tvarką šis procesas gali užtrukti iki 45 dienų. A. Žuko kandidatūrai buvo pritarta per maždaug 3 savaites.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder