Pietinėje Klaipėdoje – nemokamų šokių ir sporto treniruočių maratonas

Pietinėje Klaipėdoje įsikūręs šokių klubas „Danė“ kartu su partneriu Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 įgyvendina iš dalies Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamą iniciatyvą #PietinėKlaipėdaŠoka.

Tai nemokamų šokių ir sporto treniruočių maratonas, kurio metu klaipėdiečiai kviečiami dalyvauti Solo Latino, porinių šokių, Kardio Latino bei Jump Plus treniruotėse.

Ilgus metus šokių klubo „Danė“ kolektyvas telkia dėmesį ties profesionalių sportinių šokių šokėjų ruošimu ir pastebi, kad pietinėje Klaipėdoje opia problema tampa vietų, kuriose jauni žmonės galėtų saugiai ir kokybiškai leisti laisvalaikį, stygius, todėl svarstyta, kaip vietos bendruomenei padėti ir sukurti palankesnes sąlygas įsitraukti į turiningo laisvalaikio praleidimą – šokių ir sporto veiklas šioje miesto dalyje.

Šiuolaikiška iniciatyva siekiama sukurti palankias sąlygas jaunoms šeimoms, jaunimui  įsitraukti į poreikius atitinkančias veiklas pietinėje Klaipėdos miesto dalyje ir didinti domėjimąsi kokybiškomis ir aktyviomis laisvalaikio praleidimo formomis.

Anot šokių klubo „Danė“ vadovo Tado Romeikos, „Iniciatyva norima sukurti teigiamą požiūrį į pietinėje Klaipėdos miesto dalyje organizuojamas veiklas, jų kokybę ir pasiekiamumą, todėl rugpjūčio 9 dieną šokių studijoje atidarome šokių ir sporto maratoną“.

Kvietimai į maratono metu organizuojamas veiklas jau kurį laiką matomi viešojoje erdvėje, kurti vaizdo klipai-kvietimai registruotis į šokių ir sporto treniruotes.

Simboliška – vaizdo klipus siekta nufilmuoti būtent pietinės Klaipėdos dalyje, kvietimus galite pamatyti socialiniame tinkle „Facebook“, į paieškos laukelį įvedę „Danės šokių klubas“. Nemokamos šokių pamokos ir treniruotės vyks iki rugpjūčio 31 dienos.

Maratone pristatomos net dvi naujienos Lietuvoje – Kardio Latino ir Jump Plus World treniruotės. Kardio Latino treniruotės tinkamos moterims, kurios mėgsta šokti Lotynų Amerikos ritmu, bet ir nori atsikratyti nereikalingų kilogramų, Jump Plus World  (treniruotės naudojant šokdynes) – norinčioms aktyvios fizinės veiklos, sustiprinti kūno raumenis ir sumažinti nereikalingų kūno riebalų kiekį.

Siekiant įveiklinti pietinėje miesto dalyje esančias teritorijas, rugpjūčio pabaigoje planuojama rodyti lauko kino filmą „Šokis svajonės ritmu 2“. Ši vieta – viena iš  populiariausių Pietinėje Klaipėdoje. Simboliška: kažkada tai buvęs atliekų kalnas, virtęs puikia vieta renginiams, – taps kino peržiūros aikštele.

Rugpjūčio 28 d. 21 val. kviečiami visi Klaipėdos miesto gyventojai ir svečiai praleisti jaukų vakarą stebint filmą apie talentingą baleriną Barlou, nutarusią siekti savo svajonės Amerikos menų šventovėje Niujorke.

Deja, pirmasis susidūrimas su šios šventovės realybe nėra labai malonus: didžiulę patirtį turinti baleto mokytoja Oksana atvirai pasako, kad Barlou iki tobulybės dar labai toli.

Nurijusi nuoskaudą, mergina nutaria nepasiduoti ir dalyvauja atrankoje į naują Brodvėjaus šokio spektaklį. Kaip jai seksis?..

Rugsėjį projektą „Pietinė Klaipėda šoka“ vainikuos finalinis renginys, kurį organizatoriai dar laiko paslaptyje. Kvietimu planuojama pasidalinti rugpjūčio pabaigoje.

Sidebar placeholder