Vakcinavimas
Pirmosios kregždės: didžiosios įmonės pradeda skiepyti savo darbuotojus

Penktadienį Klaipėdoje pradėti skiepyti didžiųjų įmonių darbuotojai. Viena pirmųjų įmonių, pasinaudojusių galimybe skiepyti darbuotojus, tapo SBA grupei priklausanti bendrovė "Klaipėdos baldai".

SBA grupė apklausė apie pusketvirto tūkstančio darbuotojų penkiuose miestuose ir dauguma jų išsakė norą pasiskiepyti. Galimybe noriai naudojosi ir "Klaipėdos baldų" kolektyvas. 


"Daugiau nei pusė mūsų darbuotojų pasirinko pasiskiepyti. Tikimės, kad šitas procesas judės greitai ir efektyviai. Visi esame išvarginti šitos situacijos ir visi darbuotojai supranta, kad reikia remtis mokslu ir kad skiepijimasis leis mums įkvėpti daugiau laisvės, susitikti su artimaisiais, galbūt ir laisviau bendrauti tarpusavyje", - sakė "Klaipėdos baldų" direktorius Ruslanas Zolobaila.


Pasak jo, bus paskiepyta daugiau nei 500 darbuotojų. Dalis jau yra paskiepyti, nes priklauso kitoms prioritetinėms grupėms, dalis jau persirgo koronavirusu.


"Tikimės, kad paskiepijus visus norinčius įmonės darbuotojai įgis kolektyvinį imunitetą. Manau, kad bus didžiulė teigiama įtaka, nes išvengsime didelių sirgimų", - sakė R. Zolobaila.
Vakcinacijai įmonė paskyrė didelę salę, kurioje, darbuotojai, laikantis saugių atstumų ir paskirstant srautus, laukė savo eilės ar keliolika minučių ilsėjosi po skiepo.


Penktadienį "Klaipėdos baldų" darbuotojus Jūrininkų sveikatos priežiūros centro medikės skiepijo gamintojo "AstraZeneca" sukurta vakcina.

vakcinacija

VAKCINOS. "Vakcinų atiminėjimas vyksta naujienų fone apie į Lietuvą atkeliaujančius rekordinius vakcinų kiekius", - stebisi pajūrio savivaldybių merai.

Kalbinti įmonės darbuotojai teigė, kad jiems nesvarbu, kokia vakcina, svarbiausia - būti apsaugotiems.


"Viskas gerai, nebijojau, laukiau skiepo. Kiek galima užsidarius gyventi ir namie sėdėti? Norisi ir keliauti, ir susitikinėti. Kuo greičiau visi pasiskiepysime, tuo geriau, man atrodo. Jei žmonės, kurie supranta, patvirtino vakciną, ar mes galim abejoti? Nejau mes visi tokie žinovai, kad žinotume, kuri vakcina geresnė? Nemanau. ", - nuomonę "Vakarų ekspresui" išsakė Valentina.


"Gerai jaučiuosi, nėra jokių baimių. Aš nesirgau, atsiradus galimybei pasiskiepijau. Gal atlaisvės viskas, tik į gera", - po skiepo sakė Algimantas.
Kolegoms pritarė ir Vaidas, patikinęs, kad skiepo dūrio nė nepajuto.


"Visiškai neturiu baimių dėl skiepų. Kaip tik esu už skiepus, už vakcinas. Norisi, kad greičiau viskas pagerėtų. Galbūt vedinas ir pilietiškumo žiūriu pozityviai. Visi esame pavargę nuo karantinų, suvaržymų, norisi grįžti į normalų gyvenimą, bet kiekvienas matome, kad žmonės serga, miršta, skaičiai nemažėja. Tai ir paskatino skiepytis. Nematau statistikos ar patikimos informacijos, kuo remiasi antivakseriai, todėl pasitikiu mokslininkais, medikais", - užtikrintai kalbėjo Vaidas.


Ateinančius skiepytis darbuotojus registravusi Živilė sakė, kad dar prieš vakcinavimo pradžią nusidriekė eilė, nes kolektyvas nekantravo greičiau pasiskiepyti. Pasak merginos, jokių abejonių ir klausimų kolegos neturėjo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder