Prie buvusios „Vaidilos“ – fontanų šou

(19)

Ketvirtadienio vakarą klaipėdiečius maloniai nudžiugino prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro pradėjęs veikti šviečiantis fontanas – čia ėmė būriuotis pro šalį ėję žmonės, o vaikams tai sukėlė didelį džiaugsmą.

„Negaliu patikėti, pagaliau kažkas įvyko – jau “nebebomžynas“. Labai džiaugiuosi“, - „Vakarų ekspreso“ žurnalistui Pauliui Matulevičiui befilmuojant fontano vaizdus netikėtai pati prabilo reginiu besigrožinti klaipėdietė.

Netrukus ėmė būriuotis ir, išsitraukę telefonus, šį vaizdą filmuoti ir fototografuoti pradėjo daugiau pro šalį ėjusių žmonių. Anksčiau ši aikštė buvo apleista, o dabar visiškai pakeitė savo veidą.

Tiesa, aikštės rekonstrukcijos darbai dar iki galo nėra baigti, dar aplink sudėtos statybinės tvoros.

 

Fontanas

Dar balandžio mėnesio pradžioje Klaipėdos savivaldybė išplatino pranešimą, kad ties Taikos prospekto ir Paryžiaus Komunos gatvės sankirta esančioje aikštėje jau atlikta daugiau kaip 90 proc. visų rekonstrukcijos darbų, darbų pabaiga numatoma gegužės viduryje.

Skelbiama, kad atnaujintoje erdvėje prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro gyventojus kvies poilsio erdvės, arčiau Taikos prospekto įrengta scena, mažųjų klaipėdiečių laisvalaikiui – žaidimų aikštelė ir guminiai laipiojimo kalneliai, sukurtos žaliosios zonos, suformuoti želdynai.

Šalia tako bei visoje aikštėje veiks energiją taupantis apšvietimas, palei aikštę driekiasi nauja dviračių tako atkarpa, sujungianti Taikos prospektą ir Ąžuolyno giraitę. Įgyvendinant projektą atnaujintas ir fontanas, o jį puoš restauruotos 7-ojo dešimtmečio Klaipėdos istoriją menančios skulptūros – Vaidila, Aitvaras ir Bildukas.

Viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro rekonstrukcijos darbų vertė – 1,7 mln. eurų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder