Savaitgalio pramoga – kinas iš automobilio

Penktadienio vakarą II Melnragės neįgaliųjų paplūdimio automobilių stovėjimo aikštelėje pramogų išsiilgę klaipėdiečiai rinkosi į kino po atviru dangumi seansus.

„Kino zonos" vadovas Audrius Laurutis šią savaitę „Vakarų ekspresui" teigė, kad susidomėjimas renginiu nemažas ir bilietai buvo aktyviai perkami. 

Penktadienio vakarą 10x5 m dydžio ekrane buvo rodomi du lietuviškai įgarsinti filmai – „Galaktikos sergėtojai" ir „Šėtono vaikis". Pirmasis filmas šiek tiek vėlavo dėl techninių nesklandumų, tačiau organizatoriams greitai išsprendus problemas klaipėdiečiai galėjo mėgautis kinu sėdėdami automobiliuose, garso klausydamiesi radijo bangomis.

Virginijos KESMINĖS nuotr.

Baigiantis pirmajam filmui, nusidriekė antrojo seanso laukusių automobilių eilė įvažiavime į aikštelę ir Girulių plente. Tačiau atskirti įvažiuojančių ir išvažiuojančių automobilių srautai, koordinuojant organizatoriams, sklandžiai judėjo ir kamščiai nesusidarė.

Iš viso kiną vienu metu galėjo stebėti iki 100 automobilių, išrikiuotų penkiomis eilėmis.

Šeštadienį žiūrovams bus rodomi filmai „Ratas" (21 val.) ir „Kovos klubas" (23.40 val.), kurie taip pat bus įgarsinti lietuviškai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder