Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Seniau atliekas prie konteinerių surinkdavo kas savaitę patys vežėjai. O vežėjai t.y. rubikonui priklausanti įmonė. Klausimas ponui Grubliauskui, kodėl Jums atėjus į valdžią, Jūs rubikoninius atleidote nuo šios prievolės ir ją užkorėte gyventojams?.....
Marijonas, 2021-12-06 11:50
Namo teritorijoje pastatyti 3 konteineriai. Šiais konteineriais naudojasi septyni namai. Pro konteinerius praeina pravažiuojamas kelias į Klaipėdos resp.ligoninės konsultacinę polikliniką. Prie šių konteinerių pastoviai paliekamos stambiagabaritinės atliekos pravažiuojančių mašinų. Š.m. birželio mėn. pastebėjome nešamas sofas iš patalpų, kurios priklausė, o gal ir priklauso, UAB "Stakta", t.y. Dariaus ir Girėno 21 namo. Buvo telefonu pranešta UAB Daugiabučių administravimo centro direktoriui. Tačiau visą vasarą jos taip ir gulėjo sukrautos šalia konteinerių. Kas jas išvežė - neaišku? Tačiau apmokėjimas išstatytas Dariaus ir Girėno 19 namui. Kodėl tik šiam namui, jei konteineriais naudojasi Dariaus ir Girėno 17, 19, 19A, 21 namai bei H.Manto 51, 53, 55 namai? Į prašymą pateikti dokumentus, įrodančius stambiagabaričių atliekų išvažimą, namo administratorius nereagavo ir nepateikė prašomų dokumentų. Gyventojus "ponas" laiko niekiniais. Kiek dar laiko mes taikstysimės su administratorių savivale?..
Dariaus ir Girėno 19 namo gyventojas, 2021-12-04 11:15
Tai galima kreiptis į savivaldybę dėl sumokėtų piningų grąžinimo
Klaipėda, 2021-12-04 00:08
O Taikos pr 66. prie Lietuvos draudimo konteineriai nuo nuokalnės rieda tiesiai į mašinų stovėjimo aikštelėje paliktus auto,juos braižo,gadina.Atstovai net policijai užfiksavus atvejį tvirtina,kad jie turi tvirtus ratus ir nesivarto nuo vėjo.Nei foto,nei video ne argumentas.
Zina, 2021-12-03 14:48
Kaip gyventojai gali kontroliuoti " kas palieka " , jei konteineriai " priklauso " pagal savivaldybės " paskaičiavimą " keliems namams , bet REALIAI palikti gali bet kas važiuojantis pro šalį ?
Ežiui rūke , 2021-12-03 13:18
Klaipėdos m. savivaldybei įprasta savivaliauti (gal sąvoką „savivalda“ tapatina su savivale?). Maždaug prieš dešimtmetį buvo neteisėtas mokestis už šunis ir kates, dabar - šiukšlių tvarkymas, kas toliau?
Vaclovas, 2021-12-03 12:58
kuras , eletra .dujos pabrango tegul su siupeliu valo
zzz, 2021-12-03 10:22
Manau, kad sprendimas netikes - savivaldybe pinigu is oro negauna, ji surenka juos is gyventoju mokesciu pavidalu, tad kaip siuo atveju bus igyvendinamas principas "tersejas moka"? Kai uz nelegaliai paliktas siuksles apmoka gyventojai, tai bent jau patys gyventojai yra suiteresuoti siuksles priduoti legaliai i stambiagabariciu siuksliu aikstele, o ne palikti prie konteinerio. Bent jau musu kieme, po tvarkos pakeitimo, situacija stipriai pagerejo.
ezys, 2021-12-03 09:25
Labai teisingai ir taikliai yra ir pastebėta ir akcentuota t.y. "Klaipėdiečiai neprivalo mokėti už prie jų namų stovinčių atliekų konteinerių nežinia kieno paliktas įvairiausias šiukšles. Nuo savęs šią finansinę naštą nusimetusios ir ant gyventojų pečių užkrovusios savivaldybės elgiasi neteisėtai". Taip kad Klaipėdos miesto gyventojų išrinktai tarybai reikia iš esmės peržiūrėti Miesto tvarkymo ir švaros taisykles, o ne suversti ir ne užkrauti tvarkymo naštą ant pačių gyventojų.
Sigitas, 2021-12-03 09:14

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.