Smiltynės perkėla

Smiltynės perkėla iki kitos vasaros įrengs naujus bilietų terminalus

Smiltynės perkėla iki kitų metų vasaros sezono ketina įrengti naujus bilietų savitarnos terminalus – senieji per ilgiau nei dešimtmetį nusidėvėjo morališkai, jų remontuoti neįmanoma, teigia bendrovės vadovas.

Pasak Smiltynės perkėlos vadovo Mindaugo Čiako, nauji terminalai tikrai bus įrengti iki kitos vasaros.  

„Įrangos tiekimas labai ilgas, tai tikram ne šiam vasaros sezonui, diegimas bus jam pasibaigus, rudenį. Kitą vasarą tikrai bus, o galbūt dar spėsim ir iki Naujų metų. Tokios įrangos sandėliuose dažniausiai nėra, ji gaminama po užsakymo. Nežinau, kur tiekėjas gamins šią įrangą, girdėjau, kad Estijoje“, – BNS sakė M. Čiakas.

Bendrovės vadovas sako, kad šiuo metu senojoje perkėloje yra keturi, naujoje – du terminalai, kuriuos būtina keisti, nes jie yra pasenę, o rinkoje neįmanoma gauti remontui reikalingų detalių, nes jos negaminamos.   

„Atnaujinami automatiniai aparatai, senieji pas mus stovi jau dešimt metų. Dabartinė įranga yra susidėvėjusi, net nėra galimybės įsigyti dalių remontui, morališkai paseno“, – kalbėjo M. Čiakas.

338 tūkst. eurų vertės sutartis dėl naujos įrangos pirkimo ir diegimo sausio pabaigoje pasirašyta su konkursą laimėjusia fizinės saugos, grynųjų pinigų apdorojimo, informacijos ir valdymo paslaugų įmone „Hansab“. 

M. Čiako teigimu, nauja įranga turės papildomų funkcijų: bus galima įsigyti elektroninius pildomus bilietus, kuriais pasinaudojus korteles bus galima grąžinti ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.  

„Naujieji aparatai, kuriuos perkame, parduos bilietus ir korteles, kurias bus galima įsigyti su tam tikru parėjimų skaičiumi, jas bus galima pildyti, grąžinti ją ir atgauti depozitą. Depozitas nebus didelis, stengsimės, kad kortelė būtų kuo pigesnė“, – kalbėjo M. Čiakas

Smiltynės perkėla per 2022 metus perkėlė apie 3 mln. keleivių ir dviratininkų, 2021 metais – apie 2,7 mln., transporto priemonių – atitinkamai 707 tūkst. ir 710 tūkst.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder