Šokiai užvaldė „Meridiano" skverą

Penktadienio vakarą galima buvo išvysti įspūdingą „Meridiano" burių išskleidimą, taip pat stebėti „Akredus" pasirodymą. Be to šokių studiją ragino pajudėti Karibų šokių ritmu.

Vakaro linksmybės prasidėjo nuo burių išskleidimo. Burės skirtos „Klaipėdai – Europos jaunimo sostinei 2021". Sveikinimo žodį tarė ir šio projekto ambasadorė Karolina Mikutaitė.

Po iškilmingos ceremonijos laukė šokio pamokos. Šokių studija „Akredus", saulėtą penktadienio vakarą kvietė iš jaukios scenos mokytis salsos, bachatos, kizombos judesius.

Praeiviai džiugiai prisijungė ir vakarą pasitiko su šokiais. Susirinko tiek daug žmonių, jog dalis netilpo prie scenos ir šoko iš toliau. Praeiviai dalinosi džiaugsmu, jog gali vėl susirinkti ir dalyvauti daug įvairių veiklų.

Renginio metu buvo pranešama apie galimybę Atgimimo aikštėje nemokamai pasiimti vienkartinių veido kaukių ir dezinfekuoti rankas. Taip pat priminta saugoti vienas kitą.

„Kaminkrėčio vasara" Meridiano skvere svečių lauks ne tik Jūros šventės metu, bet ir kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį iki rugsėjo 5 dienos.

Sidebar placeholder