Tarp Antrosios Melnragės ir Neįgaliųjų paplūdimio dingęs raseiniškis atsirado

Sekmadienį apie 16 val. raseiniškių šeimai einant iš pliažo Klaipėdoje prie mašinos dingo vyras. Jo keturias valandas ieškojo ir gelbėtojai, ir policijos pareigūnai. Neseniai gauta žmonos SMS žinutė, kad vyras atsirado.

BĮ "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki pasakojo, kad poilsiavusi šeima prie jūros nusprendė jau važiuoti namo. Išeidami iš pliažo vyras ir žmona išsiskyrė ir prie mašinos ėjo skirtingais takais. Moteris atėjo, o vyras dingo kaip į vandenį. Tai nutiko sekmadienį apie 16 val. tarp Antrosios Melnragės ir Neįgaliųjų paplūdimio.

Moteris kreipėsi į gelbėtojus, nes vyras į telefono skambučius neatsiliepė. Gelbėtojams teko iškviesti policijos pareigūnus. "Mes jo irgi ieškojome, per garsiakalbius į jį kreipėmės vardu ir pavarde, bet nieko", - pasakojo A. Siakki. 

Pagal turimą informaciją galimai sutuoktinis buvo neblaivus. Ir tik apie 20 val. gelbėtojai gavo SMS žinutę, kad vyras atsirado. Kadangi buvo parašytas pareiškimas dėl dingusio asmens, šeima turėjo būti iškviesta į policijos komisariatą.

Policija įvykio nekomentuoja, nes pasikeitė budėtojai. Tik pradėjęs darbą pareigūnas apie tokį įvykį nieko nebuvo girdėjęs. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder