KLAUSYTOJAI. Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre vykusios tarptautinės konferencijos akimirka. Konferencijos organizacinio komiteto nuotr.

Tarptautinėje konferencijoje diskutavo šalies ir užsienio pedagogai

Tarptautinė teorinė-praktinė konferencija „Gamtamokslinės ir matematinės edukacijos realijos: patirtis ir perspektyvos“, gegužės 25 d. vykusi Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre, skirta Klaipėdos miesto 770-ies metų jubiliejui ir E. Galvanausko profesinio mokymo centro 50-ies metų sukakčiai paminėti.

Konferencija sukvietė gamtos mokslų, matematikos ir studijų dalykų mokytojus iš Lietuvos profesinių mokymo centrų, gimnazijų, kolegijų ir universitetų, taip pat verslo atstovus ir socialinius partnerius.

Kad miestas nuolat augtų ir gražėtų, nebūtina nuveikti kažką didingo. Nuolatinis ėjimas pirmyn susideda iš mažų darbų. "Ar įsivaizduojame miesto ateitį be veržlaus, kūrybingo jaunimo? Jaunimas mokosi ne tik iš savo lyderių, kurie savo pavyzdžiu įtraukia į jaunimo organizacijų veiklas, tačiau jaunoji karta mokosi ir tobulėja mokslo įstaigose: gimnazijose, profesinio mokymo centruose, kolegijose, universitetuose.

Jie mokosi siekdami ne tik žinių, bet ir žmogiškumo, lyderystės, o pedagogas yra žmogus, kuris yra tarp jaunimo, su jaunimu ir už jaunimą. Ir neklysta tik tas, kas nedirba. Tad džiaugiamės aktyvia diskusija miesto ateities, jaunimo ugdymo ir kitomis svarbiomis temomis su 20-ia mokslinių pranešimų", - pasakojo konferencijos organizacinio komiteto pirmininkė, fizikos mokytoja Raimonda Sūdžiuvienė.

Konferencijoje dalyvavo daug mokytojų, mokslininkų iš Lietuvos ir užsienio: Aistė Valadkienė, Klaipėdos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, Vilma Vaičekauskienė, Lietuvos statybos inžinierių sąjungos viceprezidentė, Gintvilė Šimkonienė, mokslinės draugijos „Societas Maris Academica“ pirmininkė, svečiai iš Vytauto Didžiojo universiteto, Klaipėdos universiteto, Edinburgo universiteto, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Klaipėdos „Ąžuolyno“ ir Šilutės 1-osios gimnazijų, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Vilniaus technologijų mokymo centro, svečiai iš Turkijos ir JAV. Nekantriai lauksime ir naujų susitikimų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder