„The Roop“ ir „Biplan“ grupių koncertai tapo atgaiva Klaipėdai

Šventiniame „Biplan“ ir „The Roop“ grupių koncerte susirinkusi minia atlikėjus pasitiko nešina Trispalvėmis ir palaikydama garsiomis emocijomis. Klaipėdos vasaros estradoje Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir visame pasaulyje giedamos „Tautiškos giesmės“ dieną aidėjo ne tik laiko patikrinti hitai, bet ir naujausi grupių kūriniai.

Klaipėdos miesto kultūros centro Žvejų rūmų organizuotą nemokamą renginį atidariusi lengvojo roko grupė „Biplan“ žiūrovams atliko žinomiausius savo hitus ir džiaugėsi susirinkusiųjų aktyvumu bei galimybe koncertuoti gyvai.
Ištikimiausi gerbėjai šoko ir dainavo kartu su vokalistu, o likusieji estradoje taip pat negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.

„Mes jau sugrojome ne vieną koncertą po karantino, bet po tiek laiko tiek žmonių dar nebuvo. Grįžo tokie prisiminimai, kai mes patį pirmą kartą išėjom į sceną ir ta žmonių masė, ta energija... Tai yra nuostabu”, – po pasirodymo „Vakarų ekspresui“ teigė grupės lyderis Maksas Melmanas.

21 val. „Biplan“ ir „The Roop“ grupės, drauge su atsistojusia ir rankas prie širdžių priglaudusia publika estradoje, giedojo Lietuvos valstybės himną.

Po iškilios akimirkos ir gausių plojimų šventinį Liepos 6-osios koncertą tęsė net dvejus metus iš eilės „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovavusi grupė „The Roop“. Savo pasirodymą jie pradėjo naujausiais kūriniais. Ruošiamo albumo dainos taip pat sulaukė šiltos publikos reakcijos.

Paprastais, bet įtraukiančiais šokio judesiais grupė paskatino pajudėti visus dalyvavusius: žiūrovai aktyviai atkartojo grupės solisto rodomus judesius ir dainavo drauge.

Pakalbinti žiūrovai tikino, jog čia juos atvedė patraukli koncerto programa.

Klaipėdietė Natalija, čia atvykusi su šeima, teigia atėjusi tik dėl grupės „The Roop“ pasirodymo – šios grupės dainų judesius jos sūnus jau yra išmokęs mokykloje.

Kol vieni žiūrovai džiaugėsi šventinio koncerto programa, kiti čia atėjo vedami pilietinės pareigos.

Iš Mažeikių atvykusi Ieva atviravo, kad čia atėjo dėl valstybingumo, o ne dėl koncerto. „Man ši diena reiškia daugiau nei Lietuvos karaliaus

Mindaugo karūnavimo dieną, o labiau kaip šeimos prisiminimą: čia gyvenau ir užaugau, Lietuva ir esu aš“, – teigė mergina.

Klaipėdoje gyvenantis Vilius taip pat tvirtina, jog ši diena jam yra svarbi pirmiausia dėl tautinių istorinių prisiminimų bei kultūrinių vertybių išsaugojimo.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder