Uostamiesčio mokyklos didžiuojasi šimtukininkais

Paskelbus visus valstybinių brandos egzaminų rezultatus paaiškėjo, kad Klaipėdos abiturientų rezultatai vieni geriausių visoje Lietuvoje. Labiausiai džiūgauja Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos ir Klaipėdos licėjaus abiturientai bei mokyklų vadovės.

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos abiturientai šiais metais surinko daugiausiai šimtukų iš visų Klaipėdos miesto mokyklų. Šiai mokyklai atiteko 101 šimtukas. Net penki šios gimnazijos mokiniai gavo po 4 šimtukus: Ieva Andrejevaitė, Vaiva Česnauskytė, Liudas Kasperavičius, Eglė Lenkaitytė ir Gustas Logvinovas. 

"Mes labai džiaugiamės savo abiturientų darbais ir jų tokiais aukštais rezultatais. Tokių rezultatų mes tikimės kiekvienais metais, nes tiek mūsų mokiniai, tiek mokytojai kiekvieną dieną kryptingai dirba ir eina link geriausių pasiekimų", - džiaugėsi Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė. 

Direktorė tikino, kad šiuos rezultatus lėmė mokinių ir mokytojų kruopštus darbas net karantino metu. "Žinoma, karantino metu abiturientams ir mokytojams mokytis ir mokyti buvo sunku, bet jie visi buvo suinteresuoti siekti gerų rezultatų, todėl net šis sunkus laikas mokiniams nesutrukdė siekti savo svajonių", - pasakojo pašnekovė. 

Pagal rezultatus šiais metais "Ąžuolyno" gimnazijos egzaminų rezultatai nėra žemesni nei tais metais, kada buvo vykdomas kontaktinis mokymasis. 

"Gali būti, kad dar turėsime ir šeštąjį šimtukininką, kuris turės 4 šimtukus, nes tas mokinys turi 3 šimtukus ir dar iš vieno egzamino gavo 99 balus. Abiturientas pateikė apeliaciją, todėl dabar laukiame apeliacijų atsakymų", - teigė V. Prižgintienė. 

Daugiausiai šios gimnazijos mokiniai šimtukų surinko iš informacinių technologijų egzamino. 
"Tai labai unikalus atvejis, nes iš viso šį egzaminą laikė 42 mokiniai, o šimtukus gavo 32 abiturientai. Tai labai įspūdingi skaičiai", - tikino direktorė. 

Kiti šimtukai buvo gauti iš anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos egzaminų. 

"Visi mūsų mokiniai yra labai geri ir aš negaliu išskirti kažkurio vieno. Žinoma, šimtukus gavę mokiniai buvo aktyvūs mokyklos gyvenime ir gerai mokėsi visus ketverius metus. 

Tai nėra tik paskutinių metų rezultatas, tai yra nuoseklaus, kruopštaus, sistemingo darbo rezultatas.

Ir tai net nėra tik keturių metų darbo rezultatas, mokiniai pradeda kaupti žinias jau ir progimnazijoje", - kalbėjo V. Prižgintienė.

Antrieji pagal daugiausiai surinktų šimtukų skaičių - Klaipėdos licėjus. Jo abiturientai iš viso surinko 39 šimtukus. 

Klaipėdos licėjaus direktorė Regina Kontautienė labai džiaugėsi tokiu rezultatu ir gyrė savo mokinius. "Tokio rezultato tikėjomės ir džiaugiuosi, kad dėl karantino metu vykusio nuotolinio mokymosi rezultatai nenukentėjo", - sakė direktorė. 

"Sunku įvertinti, iš kurio egzamino buvo gauta daugiausiai šimtukų, nes skiriasi laikiusiųjų kandidatų skaičiai. Pavyzdžiui, biologijos egzaminą laikė 8 mūsų abiturientai, o pusė iš jų gavo šimtukus. Daug šimtukų mokiniai gavo iš anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos egzaminų. Daugiau nei pusė mūsų abiturientų gavo bent po 1 šimtuką", - pasakojo R. Kontautienė.

Trys Klaipėdos licėjaus abiturientai gavo po 4 šimtukus: Vaiva Aleknavičiūtė, Neda Narmontaitė ir Pijus Oželis.

"Šie mokiniai yra labai motyvuoti, turintys aukštus siekius savo tolesnei karjerai, todėl toks didelis skaičius šimtukų jiems buvo tikėtinas. Visi trys mokiniai visada stengėsi mokytis, dalyvaudavo olimpiadose, kuriose tapdavo nugalėtojais", - didžiavosi direktorė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder