Uostamiestyje atsiras daugiau šviesoforais reguliuojamų pėsčiųjų perėjų

(12)

Siekiant užtikrinti Klaipėdos miesto gyventojų ir svečių saugumą, šiais metais uostamiestyje bus įrengta daugiau šviesoforais reguliuojamų pėsčiųjų perėjų. Šiuo metu jau vyksta įrangos montavimo darbai, o juos planuojama užbaigti iki liepos mėnesio vidurio.

PERĖJA. Nuo liepos mėnesio daugiau pėsčiųjų perėjų Klaipėdoje bus reguliuojamos šviesoforais. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėja bus įrengta ties Baltijos pr. 103-iuoju namu ir netoli esančiu prekybos centru „Arena“. Problema šioje uostamiesčio vietoje išties didžiulė, nes per trijų eismo juostų kelią klaipėdiečiai dažniausiai eidavo tam neskirtose vietose.

"Ten yra probleminė vieta, todėl atsiras šviesoforinė pėsčiųjų perėja.

Manau, kad tikrai bus saugiau, nes toje vietoje yra nuolat vaikščiojama, nors visai šalia yra požeminė perėja, bet tikrai ne visi ja naudojasi.

Atsižvelgiant į rajono plėtrą perėja yra tikrai reikalinga", - tikino Klaipėdos miesto savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.

Praėjusiais metais buvo vykdytas Klaipėdos miesto šviesoforais reguliuojamų pėsčiųjų perėjų įrengimo darbų su projektavimu viešasis pirkimas. Tad šiais metais perėjos bus įrengiamos ir ties Dubysos g. 21-uoju, Taikos pr. 7-uoju namais, Liepų g. ir Jaunystės g. sankryžoje, Taikos pr. ir Debreceno g. sankryžoje, K. Donelaičio g. ir S. Daukanto g. sankryžoje bei Šilutės pl. ir Svajonės g.

„Pernai buvo vykdytas kelių perėjų su šviesoforų įrengimu ir projektavimu pirkimas, šiemet vyksta jo įgyvendinimas. Kai kurios šviesoforinės perėjos bus rengiamos senosiose pėsčiųjų perėjų vietose, o kitos - naujai. Pagal sutartį numatoma darbų pabaiga yra liepos mėnesio viduryje, tačiau stengsimės darbus užbaigti kuo greičiau, tad šiuo metu jau vyksta įrangos montavimo darbai“, - pasakojo Klaipėdos miesto savivaldybės Transporto skyriaus vyriausiasis specialistas Vidmantas Paliakas.

Šviesoforais reguliuojamų pėsčiųjų perėjų įrengimas miestui kainuos kiek mažiau nei 200 tūkst. eurų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder