Vėjas ir muzika Karklėje net akmenis priverstų šokti

Stiprus vėjas, muzikos garsai ir besišypsantys veidai Karklės festivalį nuspalvino ryškiausiomis spalvomis. Penktadienį prasidėjusi fiesta užsibaigė su trenksmu.

Festivalio dalyviai po nakties kempinge atrodė susibendravę, linksmi ir draugiški. Daug kas šoko, dainavo ir jautėsi jaukiau nei penktadienį.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas išjudino publiką. Per koncertą grupė liepė žiūrovams susikibti su greta esančiais asmenimis (per saugų atstumą) ir kartu šokti.

Tai žmones nuteikė labai pozityviai ir žiūrovai patys sugalvojo kibtis vienas į kitą ir padaryti didelį žmonių traukinį, prie kurio vis jungėsi nauji „vagonai“. 

Lotynų Ameriką ir Meksiką primenančios melodijos privertė šokti ir mintimis nusikelti į šiltus kraštus nepaisant to, kad nuo jūros pūtė stiprus plaukus plaikstantis vėjas. Galima sakyti, kad vėjas leido geriau įsijausti į koncerto atmosferą.

Grupė pasirodymą užbaigė istorija apie kelionę į kosmosą, per kurią jie persirengę astronautais specialiaisiais efektais stebino publiką.

Mažojoje scenoje prie pat jūros kranto jau penktadienį grojęs didžėjus, šeštadienį surengė diskoteką.

Žmonės nenorintys koncerto šurmulio galėjo ateiti pašokti prie jūros. O tokių pasitaikė ir nors jų nebuvo daug, jie linksmai šoko klubo ritmu nejudindami kojų, tam, kad nekeltų smėlio žmonėms į akis.

Visai netoliese vyko privatus kompanijos „Kilo“ vakarėlis. Žmonės pamatę šviesas traukė vakarėlio link, bet apsauginis visus apsuko, nes vakarėlis vyko tik „Kilo“ nariams.

Ant pagrindinės scenos lipo ir didžėjus Regard, dar žinomas kaip dainos „Ride it“ kūrėjas. Jis Karklėje siautėjantį vėją padarė šiltą, nes visi žmonės šoko kaip mokėjo.

Grojo populiarių dainų miksai, šviesos ant scenos leido įsijausti į muzikos ritmą, vėjas pustė lietų į visas puses, bet minia juo tik džiaugėsi, nes pakrantėje buvo karšta. Pasirodymui įsibėgėjus vėjas išplėšė scenos kraštą, bet visi šoko toliau. Regard tarsi jautė minios pulsą ir puikiai išjudino publiką.

Po didžėjaus pasirodymo ant scenos užlipo visa „Karklė 2.0“ festivalio organizacinė grupė. Jie nusifotografavo kartu su didžėjumi ir žiūrovais bei pranešė, jog šiemet festivalis baigtas ir laukia visų kitais metais vyksiančiame grandioziniame Karklės festivalyje.

Einant išėjimo link buvo liūdna žiūrėti, kad reklaminiai „Karklė 2.0“ stendai jau buvo nuimami. Festivalio kempinge jautėsi įtampa, kad visi aplink kraunasi daiktus ir turi greičiau apleisti festivalio vietą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder