Vieneri metai įkvepiančios patirties, naujų kontaktų bei verslumo įgūdžių su kūrybinių industrijų ir verslo profesionalais!

Netradicinė aplinka įkvepia kurti. Pernai „Kultūros fabrike“ sukurta kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) inkubavimo programa grįžta atsinaujinusi ir skelbia naujų rezidentų paiešką.

Užaugusios komandos tampa mentoriaisKKI inkubavimo programos dalyviams
Kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“ (KUFA) nuolatos darbuojasi daugiau nei 100 jaunų kūrybingų ir iniciatyvių žmonių iš įvairiausių kūrybinio verslo ir kultūros sričių. Pagrindinė Kultūros fabriko misija nuo pat jo įkūrimo pradžios yra padėti kūrybiniams verslams, kūrybiniamsstartuoliams ir jauniesiems menininkams „atsistoti ant kojų“, suteikti lengvatines sąlygas dirbti bei kurti. Kartu su „Kultūros fabriku“ augo ir toliau naujus projektus brandina  jame įsikūrusios kūrybinės komandos: „Creative Partner“, „Telesoftas“, „Doctor Idea“, „Strange fire“, „Salanida“,  „Kodo bitės“, „Kino Klubas 8 ½ “, “Nepaleisk svajonės”, „Intersea“, „Altitudės“,„Matima studio“, „What About“  ir nuolat atsinaujinanti freelancerių bendruomenė. KUFA daugiafunkcės erdvės neįsivaizduojamos ir be scenos menų rezidentų: Klaipėdos Jaunimo Teatro, Šeiko šokio teatro ir „Taško“ teatro, šokių mokyklos CODA, kurie kuria ir repetuojasavo spektaklius įvairiose KUFA erdvėse.

Vienos užaugusios komandos žengia į naują savo plėtros etapą ir palieka „Kultūros fabriko“ erdves, tokie kaip interjero dizaino studija „Intersea“ su nauju prekiniu ženklu „Moskro“ atsidaranti naujas patalpas Klaipėdos senamiestyje, kitos lieka toliau darbuotis, kuria naujus startuolius ir tampa mentoriais pradedantiesiems verslams. Darius Šoparas "Creative partner" įkūrėjas, Jonas Meidus „Telesoftas“ Klaipėdos biuro vadovas, Alina Vengalytė „Doctor Idea“ bendra įkūrėja teikia mentorystės paslaugas KKI inkubavimo programos dalyviams. Susipažinti su visa mentorių komanda galima čia: https://www.kufainkubatorius.lt/mentoriai/

Vieneri metai įkvepiančios patirties
Atnaujinta KKI inkubavimo programa siūlo įgyvendinti savo idėjas dirbant KUFA „Galerijos“ bendradarbystės erdvėje. Jaukia erdve programos dalyviai galės nemokamai naudotis net vienerius metus. Patyrę konsultantai yra pasiruošę suteikti individualias konsultacijas verslo, teisės, marketingo, buhalterijos, finansų valdymo, grafikos dizaino, IT pritaikymo versle ir kt. klausimais. Profesionali mentorių komanda suteiks mentorystės paslaugas,leisis drauge į augančio verslo kelionę. Kaip ir kasmet, KKI inkubavimo programos dalyviai bus kviečiami į nemokamus verslo seminarus, konferencijas ir dirbtuves ir net į KUFA kino salę, kur galės stebėti kruopščiai atrinktus, taip pat savo kelią Kultūros fabrike pradėjusio „Arlekino“ naujausius kino filmus.

Visas šis paslaugų paketas KKI inkubavimo programos dalyviams papildytas ir nauja reikalinga paslauga: pagalba pradedančiam verslui kuriant grafinio dizaino sprendimus ir rašant pirmuosius įrašus socialiniuose tinkluose. Startuojančių verslų konsultavimas vyks ne tik individualiai, semtis žinių jie galės grupinių konsultacijų metu, bendraudami su mentoriais įvairiuose mokymuose ir forumuose. Artimiausių renginių informacija skelbiama: https://www.kufainkubatorius.lt/verslumo-renginiai/
Individuali inkubavimo programa, jaunatviška bendruomenė ir darbo vieta laukia pačiame Klaipėdos centre! Šią programą dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Paraiškos laukiamos adresu: https://www.kufainkubatorius.lt/tapti-nariu/

Daugiau informacijos apie KKI inkubavimo programą: www.kufainkubatorius.lt ,  tel. +37061555452arba el.p.[email protected] , bei Facebook puslapyje KUFA inkubatorius

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder