„Viesulo“ audras bando malšinti ir meras, ir darbo grupės

Prieš daugiau nei savaitę viešojoje erdvėje paplitus anoniminiam laiškui, kad Klaipėdos „Viesulo“ sporto centre verda aistros ir nepasitenkinimas tvyrančia atmosfera bei darbo metodais, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ketvirtadienį priešpiet į savo kabinetą pasikalbėti pasikvietė šio sporto centro direktorių Vaclovą Gedvilą.

„Klaipėdos savivaldybė gauna šūsnis laiškų ir nusiskundimų dėl esamos situacijos “Viesulo„ sporto centre. Visada reikia išklausyti abi puses, tad nusprendžiau išgirsti ir Vaclovo Gedvilo argumentus. “Viesule„ audros nerimsta, tad reikia ieškoti sprendimų, kaip tas audras nuraminti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos meras.

Anot jo, yra sudaryta darbo grupė, tirianti „Viesulo“ sporto centro situaciją ir direktoriaus Vaclovo Gedvilo darbą.

„Visa tai įvertinus, reikės judėti link vieno ar kito sprendimo. Apie drastiškus sprendimus šiandien kalbėti tikrai anksti, bet “Viesulas„ turi rasti kokių nors būdų, kad šios audros būtų suvaldytos“, - situaciją aiškino V. Grubliauskas.

Po susitikimo su Klaipėdos meru V. Gedvilas „Vakarų ekspresui“ sakė: „Supažindinau merą su esama faktine situacija ir meras priminė, kad esu vadovas bei turiu dirbti pagal galiojančią pareiginę instrukciją. Radome sutarimą, kaip reikėtų elgtis šioje konkrečioje situacijoje ateityje.“

Priminsime, kad vasario 27 dieną įvairiose žiniasklaidos priemonėse buvo paviešintas „Viesulo“ sporto centro darbuotojais prisistačiusių asmenų laiškas, kuriame jie teigia esą nepatenkinti nuo praėjusių metų balandžio pabaigos šiai biudžetinei įstaigai pradėjusiu vadovauti Vaclovu Gedvilu ir neva jaučia nuolatinę įtampą bei vadovo spaudimą.

Atitinkamas kreipimasis buvo išsiųstas ir visiems kadenciją baigiantiems miesto Tarybos nariams.

„Vakarų ekspresui“ paties V. Gedvilo pasiteiravus nuomonės apie šį anoniminį laišką, šis atsakė: „Demokratinėje visuomenėje į tarybinius santykių aiškinimosi metodus nereaguoju.“

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder