Vyksta balsavimas už pasiūlytus kandidatus

Jau baigėsi pirmasis bendrovės „Švyturys-Utenos alus“ įsteigtai „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijai“ gauti konkurso etapas, tad jau galima balsuoti už visus pasiūlytus kandidatus.

Prasidėjus balsavimui dėl aštuntosios 4 000 eurų dydžio „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ laimėjimo konkurse varžosi 24 aktyvūs uostamiesčio gyventojai, iš kurių į finalą pateks 5 daugiausiai klaipėdiečių palaikymo sulaukę jaunieji talentai.

Klaipėdos krašto tradicija tapusios stipendijos steigėjo „Švyturio-Utenos alaus“ vadovas Rolandas Viršilas džiaugiasi klaipėdiečių iniciatyvumu nominuojant kandidatus ir primena, jog būtent šis konkursas suteikia progą jauniesiems talentams ne tik būti įvertintiems už nuveiktus darbus, bet ir apie juos papasakoti plačiajai auditorijai.

„Mūsų stipendija jaunam, talentingam žmogui visų pirma yra finansinė paskata tęsti jau pradėtą kelią. Vis dėlto pastebime, kad tie reikšmingi, pridėtinę vertę visam Klaipėdos kraštui ar net šaliai kuriantys darbai neretai daromi tyliai. Tuo tarpu mes siekiame, kad gabūs jaunuoliai - mūsų krašto švyturiai - būtų pastebėti ir įvertinti. Juk visuomenės palaikymas yra viena stipriausių motyvacijų su užsidegimu siekti užsibrėžto tikslo“, - kalbėjo R. Viršilas.

Praėjusiais metais bendrovės „Švyturys-Utenos alus“ įsteigta septintoji „Švyturio Klaipėdos ateities stipendija“ atiteko elektra varomą katamaraną sukūrusiam Tomui Vėliui.

„Kai gavau stipendiją, minėjau, kad visus pinigus skirsiu projekto tolesnei plėtrai ir vystymui, tai šiuo metu tebedirbu su projektu, su elektriniais katamaranais, tebevystome toliau technologijas. Pasistūmėjimas galbūt taip ryškiai nesimato iš šalies, bet jau tikimės nustebinti žmones“, - pasakojo septintosios „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ laureatas T. Vėlius.

Jis pritaria, jog tokia stipendija jauniesiems Klaipėdos talentams yra paskatinimas būti itin aktyviems, nebijoti kurti ir siekti savo svajonių.

„Manau, kad ši stipendija yra nuostabus dalykas, suteikiantis galimybę pabendrauti su žmonėmis, į kuriuos galima lygiuotis, dėl to ir verta stengtis ir jaustis laimingam, nepaisant to, kokią vietą užimi. Sukuriama aplinka, kurioje gali užmegzti naujus kontaktus, prisistatyti visuomenei. Toks konkursas reikalingas ir dėl galimybės iškristalizuoti jaunimą, kuris yra vertas dėmesio“, - sakė T. Vėlius.

Anksčiau „Švyturio Klaipėdos ateities stipendiją“ jau yra gavę Klaipėdos universiteto mokslininkas Žydrūnas Lukošius, laivų inžinierius Lukas Norkevičius, pianistė Adelė Daunoravičiūtė, solistas Steponas Zonys, kino kūrėjas Arūnas Eimulis ir menininkė Agnė Kišonaitė.

Informacija

Už šių metų pasiūlytus kandidatus savo balsą galima atiduoti „Vakarų ekspreso“ portale www.ve.lt ir dienraštyje spausdinamais popieriniais kuponais. Už pateiktas kandidatūras bus galima balsuoti iki birželio 27 d. 23.59 val. Sumuojant balsavimo rezultatus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų. Penki daugiausiai klaipėdiečių balsų surinkę kandidatai pateks į finalinį etapą. Visi konkurso finalininkai bus pristatyti vertinimo komisijai ir skaitytojams dienraštyje bei portale. Už juos bus galima balsuoti nuo birželio 28 d. iki liepos 8 d. Galutinį žodį tars komisija, atsižvelgusi į klaipėdiečių palaikymą. Komisija nuspręs, kuris jaunasis talentas bus paskatintas jau aštuntąja 4 000 eurų „Švyturio Klaipėdos ateities stipendija“.

Sidebar placeholder