Jaunajam Klaipėdos talentui – 4000€ stipendija

Balsavimas

 

 

Balsavimas interenetiniame portale dėl pasikartojančių sisteminių trikdžių yra stabdomas. Dienraštyje spausdinamais popieriniais kuponais balsus už savo kandidatus galite pristatyti iki liepos 08 d. 12.00 val.

Jau aštuntą kartą „Švyturys-Utenos alus" kviečia rinkti aktyvų ir talentingą jaunąjį Klaipėdos krašto gyventoją, kuriam bus įteikta 4000 € „Švyturio Klaipėdos ateities" stipendija. Stipendijos tikslas – skatinti aktyvius 20–35 metų amžiaus Klaipėdos miesto ir rajono bendruomenių narius, iniciatyvius visuomenininkus, jaunuosius menininkus, mokslininkus, perspektyvius sportininkus ir kitus jaunus žmones, kuriems svarbu Klaipėdos miesto ir viso krašto gražinimas, aplinkosaugos, tvarumo skatinimas, jūrinio gyvenimo vystymas, naujų tradicijų kūrimas.

Prasideda balsavimas už finalinį penketuką. Visi konkurso finalininkai bus pristatyti vertinimo komisijai ir skaitytojams dienraštyje bei portale. Už juos bus galima balsuoti iki liepos 8 d. 12.00 val.

Už pasiūlytus kandidatus galima balsuoti dienraščio "Vakarų ekspresas" portale  ir dienraštyje spausdinamais popieriniais kuponais.

Sumuojant balsavimo rezultatus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų. Kuponus pristatykite į "Vakarų ekspreso" redakciją Taikos pr. 52C (3 a.) Klaipėda. Įtarus nesąžiningą balsavimą redakcija pasilieka teisę perskaičiuoti balsus.

Galutinį žodį tars komisija, atsižvelgusi į klaipėdiečių palaikymą. Komisija nuspręs, kuris jaunasis talentas bus paskatintas jau aštuntąja 4 000 eurų dydžio "Švyturio Klaipėdos ateities stipendija".

Plačiau apie finalininkus:

Kviečiame aktyviai balsuoti ir palaikyti jaunuosius talentus!

Eimantas Reliuga
1417
Emilija Lendraitytė
7607
Greta Gyraitė
10563
Kasparas Petkus
1353
Kornelija Mažionytė
3742