Klaipėdos muzikiniam teatrui reikės naujo vadovo

(3)

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė laimėjo konkursą eiti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus pareigas.

Konkurse 5 pretendentus įveikusi L. Vilimienė „Vakarų ekspresui“ sakė, kad pergalė konkurse jai buvo netikėta.

„Klaipėdos muzikinio tearto laukia šviesi ateitis“, - permainas pakilia nuotaika pasitinka L. Vilimienė.

Ji sako, kad per beveik penkerius vadovavimo teatrui metus nuveikta labai daug. Taip pat metus į priekį suplanuoti nauji projektai.

„Kovo mėnesį - Alexanderio Ekmano premjera. Pirmą kartą jo šokio pastatymas Baltijos valstybėse“, - džiaugiasi L. Vilimienė.

Jau baigiama kurti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui skirta opera „Klaipėda“. Ją rašo net keturi Klaipėdos krašto kompozitoriai - Loreta Narvilaitė, Vladimiras Konstantinovas, Kristijonas Lučinskas ir Donatas Bielkauskas. Libreto autorius Arvydas Juozaitis.

„Mano programoje LNOBT konkurse daug bendradarbiavimo planų tarp Klaipėdos ir Vilniaus“, - žada nenutraukti ryšių su uostamiesčiu L. Vilimienė.

Prieš atvykdama į Klaipėdą, ji ilgus metus buvo LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotoja rinkodarai. L. Vilimienė taip pat dėsto muzikos vadybą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Kaip numatyta teisės aktuose, vadovo konkursą laimėjusio asmens tinkamumas eiti pareigas dar tikrinamas teisėsaugos institucijų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder