Gal projektas turėjo būti kitoks tai yra klaipėdiečių automobilių skaičiais mažinimas ir naudojimasis viešuoju transportu skatinimas, tai leistų pinigus skirti kitiems darbinėms reikalams. O dabar tarša tik didės ir bus perkama daugiau automobilių ypač senų ir taršiu.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Gal projektas turėjo būti kitoks tai yra klaipėdiečių automobilių skaičiais mažinimas ir naudojimasis viešuoju transportu skatinimas, tai leistų pinigus skirti kitiems darbinėms reikalams. O dabar tarša tik didės ir bus perkama daugiau automobilių ypač senų ir taršiu.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.