Smiltynės perkėla

Atviro uosto diena: Klaipėdos uostas kviečia į nemokamą ekskursiją

(1)

Birželio 27-oji Klaipėdos uosto istorijoje itin svarbi data. Lietuvai 1923 m. atgavus Klaipėdą, birželio 27-ąją jai buvo perduotas Klaipėdos uostas. 

Nuolatinės investicijos į laivybos kanalo gylį, krantines, įrangą šiandien Klaipėdos uostą yra atvedusios į pažangiausių ir konkurencingiausiųjų rinkoje gretas.

Per kiek daugiau nei 100 metų jis pasikeitė neatpažįstamai. Minint šią datą, uosto bendruomenė miestiečius ir jo svečius kviečia į atviro uosto dieną.

„Klaipėdos uostas yra neatsiejama miesto dalis, svarbus tiek jo ekonomikai, tiek kultūrai. Atviro uosto diena – tai puiki proga iš arčiau pažinti mūsų veiklą ir pamatyti, kaip dirbame, kad Klaipėda būtų gyvas ir klestintis uostamiestis“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Miestiečiai ir miesto svečiai Klaipėdos uostą išvysti kviečiami iš vandens – unikalios perspektyvos, kuri atveria visas uosto erdves. Uosto akvatorija nemokamai plukdys AB Smiltynės perkėla.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio puikaus renginio miestiečiams ir tikimės, kad jis taps gražia tradicija. Tai puiki galimybė kiekvienam norinčiam iš arčiau susipažinti su mus supančiu uostu, jo veikla ir istorija“, – teigia AB Smiltynės perkėla generalinis direktorius Mindaugas Čiakas.

Ekskursijos metu bus pristatytos Klaipėdos uoste vykdomos veiklos ir teikiamos paslaugos, uosto vystymo kryptys, vykdomi projektai ir įdomiausi istorijos faktai. Tai unikali galimybė sužinoti apie uosto reikšmę visai šalies ekonomikai.

Ekskursija nemokama, tačiau registracija į ją būtina. Ji vykdoma internetu: https://portofklaipeda.lt/renginiai/atviro-uosto-diena/

Pažintinė ekskursija birželio 27 dieną 18 valandą startuos Šiauriniame rage, Senojoje Smiltynės perkėloje, kur lauks keltas „Nida“. Keleivių įlaipinimas – nuo 17.45 val.

Ekskursijos pabaiga numatoma 19.30 val.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder