Klaipėdos uosto margutis milžinas ruošiasi kelionei ant šiaurinio molo

Praėjusiais metais klaipėdiečius ir miesto svečius nustebinęs margutis milžinas jau puošiasi naujais ornamentais ir visai netrukus vėl bus užridentas ant šiaurinio molo Melnragėje.

Trijų metrų aukščio ir pusantro metro pločio Velykų simbolį marginti šiemet patikėta Klaipėdos Baltijos gimnazijos moksleiviams.

„Klaipėda, būdama uostamiesčiu, turi uosto vartus su pasivaikščiojimo takais. Norime, kad žmonės, atvykdami į uostamiestį, būtinai ateitų ant molų pajausti jūros galios, pamatyti laivų milžinų, atplaukiančių iš viso pasaulio, ir didžiuotųsi, kad esame jūrinė valstybė, turinti niekad nenustojantį dirbti uostą. Tikiu, kad pagrindinis Velykų simbolis vilios ant šiaurinio molo miestiečius bei jo svečius ir šiemet“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Klaipėdos Baltijos gimnazijos moksleiviams margutis patikėtas neatsitiktinai. Su Baltijos gimnazija Uosto direkcija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį. Gimnazistai įmonėje turi galimybę atlikti projektinius darbus, kuriuos kuruoja mentoriai – paskirti Uosto direkcijos specialistai. Moksleiviams taip pat yra sudaromos sąlygos iš arčiau susipažinti su įmonėje kuriamais ir diegiamais IT sprendimais, uosto profesijų specifika.

Margutis milžinas klaipėdiečių ir miesto svečių lauks iki pat Atvelykio.

Miestas, greta uosto gyvenančios bendruomenės, moksleiviai iš Klaipėdos ir visos Lietuvos kasmet jaučia svarų Uosto direkcijos dėmesį. Įmonė finansiškai prisideda prie švenčių, festivalių, kultūrinių renginių ir projektų, gatvių remonto, duris kiekvienais metais atveria kelioms dešimtims moksleivių ir studentų grupių. Įvairiais projektais, pavyzdžiui, eglute ar margučiu ant molo, stengiamasi į Klaipėdą vilioti visą Lietuvą.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder