Ligoninių kapitalui - milijonas iš miesto iždo

Uostamiesčio Savivaldybė rengiasi daugiau nei milijonu eurų padidinti savo dalį dviejų Klaipėdos ligoninių kapitale - pinigai skiriami gydymo įstaigų remontui ir reikalingai įrangai įsigyti.

Tarybos sprendimo projekte nurodoma, jog Klaipėdos vaikų ligoninei numatyta 831 tūkst., Medicininės slaugos ligoninei - 232 tūkst. eurų.

Savivaldybės Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis sako, kad pinigai skiriami abiejų ligoninių prašymu, lėšos tam jau suplanuotos.

„Dalininko kapitalas didinamas ligoninės prašymu. Lėšos yra suplanuotos strateginiame veiklos plane“, - Sveikatos ir socialinių reikalų komitete antradienį sakė E. Simokaitis.

Vaikų ligoninei skirtos lėšos turėtų būti panaudotos pastato stogo ir vamzdynų remontui bei endoskopinei sistemai įsigyti, o piniginis įnašas į slaugos ligoninę būtų skirtas lifto rekonstrukcijai, fasadui apšiltinti ir saulės elektrinei įrengti.

Sprendimą dar turės tvirtinti miesto Taryba.

Savivaldybė yra vienintelė abiejų ligoninių dalininkė, joms skirtos lėšos būtų perduotos kaip įnašai didinant savo dalį kapitale.

Remiantis gydymo įstaigų viešomis ataskaitomis, Klaipėdos vaikų ligoninės turtas praėjusių metų pabaigoje buvo vertinamas beveik 7,9 mln. eurų, Medicininės slaugos ligoninės - beveik 2,6 mln. eurų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder