Paupių kvartale įrengiama nauja laisvalaikio zona

(1)

Klaipėdos gyvenamųjų namų kvartaluose – vis daugiau laisvalaikio erdvių. Pernai nauja poilsio ir laisvalaikio zona buvo įrengta Giruliuose, o šiemet panašūs darbai jau startuoja Paupių gyvenamajame rajone. 

Čia, panašiai kaip ir Giruliuose, bus įrengta daugiafunkcė sporto aikštelė, kurioje bus galima žaisti ir krepšinį, ir futbolą, taip pat numatyti lauko treniruokliai bei vaikų žaidimo aikštelė, bus pasodinta naujų želdinių.

Nauja poilsio ir laisvalaikio zona bus įrengta sklype Rūko gatvėje, plotas sieks beveik 4400 kv. m. Darbus planuojama baigti dar šiais metais. Rangovas – UAB „Kesrama“, darbų vertė – beveik 655 tūkst. eurų.

„Planuojame naujų, gyventojų laisvalaikiui skirtų erdvių plėtrą ir kituose gyvenamuosiuose kvartaluose. Šiais metais numatyta projektuoti panašią erdvę Šiaulių gatvės mikrorajone.

Taip pat įrengiame naujas vaikų žaidimų aikšteles Klaipėdos gyvenamuosiuose kvartaluose.

Kad aikštelės gyventojams reikalingos, matome ir vertindami dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas – tokių pasiūlymų iš gyventojų sulaukiama kiekvienais metais“,  –  sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.  

Šiais metais naujos vaikų žaidimo aikštelės jau įrengtos daugiabučių namų kiemuose Vyturio g. 21 ir Panevėžio g. 11.

Taip pat vyksta viešųjų pirkimų procedūros dėl dar dviejų aikštelių įrengimo  – Kretingos g. 81 ir Birutės g. 15, 17 namų kiemuose.

Nauja aikštelė bus įrengta ir įgyvendinant dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas – daugiausiai gyventojų balsų surinko siūlymas įrengti žaidimų ir lauko muzikos instrumentų aikštelę Draugystės parke, šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų procedūros.

Taip pat Draugystės parko ir Žardininkų kvartalo žaliose erdvėse numatomos diskgolfo aikštelės, dėl jų įrengimo taip pat vyksta viešųjų pirkimų procedūros.

Pernai Klaipėdoje kompleksinė poilsio ir laisvalaikio buvo įrengta Giruliuose, Stoties gatvėje.

Taip pat  įrengtos 6 naujos vaikų žaidimų aikštelės: 4 aikšteles buvo suplanavusi savivaldybė, dar 2 įrengtos įgyvendinant gyventojų pasiūlytas dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder