Savivaldybė kviečia į susitikimus dėl parkavimo vietų

(19)

Meras Arvydas Vaitkus kartu su Klaipėdos savivaldybės komanda kviečia miesto gyventojus, bendruomenių atstovus, verslo ir nevyriausybinių organizacijų narius į atvirus susitikimus.

Susitikimas su pietinės miesto dalies gyventojais | Automobilių parkavimo vietų įrengimo iššūkiai ir sprendimai pietinėje Klaipėdos dalyje.

Kada? balandžio 14 d. | 18:00 val.

Kur? „Gilijos“ pradinė mokykla, Taikos pr. 68, Klaipėda

Kada? balandžio 15 d. | 18:00 val.

Kur? „Vyturio“ progimnazija, Laukininkų g.30, Klaipėda
Pagrindinės susitikimo temos: parkavimo situacija: kur trūksta vietų, kaip galima jas plėsti, kokių sprendimų tikimasi, kaip užtikrinti tvarką augančiuose rajonuose.

Susitikimas su centrinės miesto dalies gyventojais | Atgaivinkime Klaipėdos širdį – kartu apie senamiestį, fasadus ir ateitį.

Kada? balandžio 16 d. | 18:00 val.

Kur? Vytauto Didžiojo gimnazija, S. Daukanto g. 31, Klaipėda

Pagrindinės susitikimo temos: senamiesčio atgaivinimas, fasadų tvarkymas, viešųjų erdvių puoselėjimas ir miesto centro plėtra.

Susitikimas su šiaurinės miesto dalies gyventojais | Darželiai, mokyklos, spūstys – šiaurinės Klaipėdos iššūkiai.

Kada? balandžio 17 d. | 18:00 val.

Kur? Klaipėdos Tauralaukio progimnazija, Senvagės g.4, Klaipėda

Pagrindinės susitikimo temos: augančios gyventojų srautų problemos ir infrastruktūros poreikiai, mokyklų bei darželių trūkumas, eismo srautų reguliavimas, galimi sprendimai.

Susitikimuose bus aptarti ir kiti aktualūs klausimai, pristatyti atlikti darbai bei ateities planai. Gyventojai kviečiami išsakyti savo nuomonę, lūkesčius ir pasiūlymus.

Kartu kuriame Klaipėdą – susitikime, pasikalbėkime, susitarkime! 

Laukiame Jūsų aktyvaus dalyvavimo!

Rašyti komentarą

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.