NURAMINO. Klaipėdos rajono savivaldybė patikino, jog Veiviržėnų miestelio gyventojai be gydymo paslaugų neliks. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Veiviržėnų ambulatorijos neuždarys ir neiškraustys

Klaipėdos rajono savivaldybė neigia sklindančią informaciją apie neva uždaromą Veiviržėnų ambulatoriją. Tokios kalbos neturi jokio pagrindo. Savivaldybės pagrindinis tikslas ir prioritetas, kad gyventojai gydymo paslaugas gautų kuo arčiau namų, todėl ambulatorija senosiose patalpose veiks ir toliau, be to, ieškoma lėšų jai renovuoti bei planuojama čia pritraukti naują šeimos gydytoją.

Gandai apie Veiviržėnų ambulatorijos likimą viešumoje pasirodo periodiškai. Jie dažniausiai skirtingi, tačiau visuomet mintis viena ir ta pati - ambulatorijos galiausiai neliks.

Gandai apie Veiviržėnų ambulatorijos uždarymą, panašu, skleidžiami tendencingai, taip siekiant kažkokių tikslų.

Klaipėdos rajono savivaldybė pabrėžia, kad tokie gandai neturi jokio realaus pagrindo.

Niekada ir jokiu formatu nebuvo diskutuojama apie Veiviržėnų ambulatorijos uždarymą.

Priešingai - Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras kaip tik šiuo metu ieško finansinių šaltinių, kaip renovuoti esamas ambulatorijos patalpas. Pastatas senas, jam reikalingas apšiltinimas, šildymo sistemos ir patalpų remontas, kad ambulatorija būtų patogi ir patraukli čia užsiregistravusiems pacientams.

Nekalbama ir apie ambulatorijos perkėlimą į kitas patalpas. Esamos, nors ir reikalaujančios remonto, visiškai atitinka ne tik čia dirbančių medikų, bet ir gyventojų poreikius. Jos erdvios, patogioje vietoje ir tinkamos šiai veiklai.

Be to, planuojama remontuoti ne tik patalpas. Ieškoma ir naujų šeimos gydytojų, kad veiviržėniškiai gautų kuo kokybiškesnes paslaugas. Kaip tik šiuo metu Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras veda derybas su nauja gydytoja. Tikimasi, kad jos bus sėkmingos ir į Veiviržėnus atvyks dirbti nauja medikė.

Klaipėdos rajono savivaldybė atkreipia dėmesį, kad, priimant vienokius ar kitokius sprendimus dėl ambulatorijos, visuomet būtų tariamasi su bendruomene, siekiant rasti visiems tinkamus variantus, todėl ateityje rekomenduoja kritiškiau vertinti sklindančius gandus, o kilus bet kokiems klausimams kreiptis tiesiai į Savivaldybę.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder