Klaipėdos rajono savivaldybė: apie infrastruktūros darbus, kelių valymą ir artėjančias šventes (1)

Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja apie svarbiausius infrastruktūros darbus bei pasiruošimą kelių valymui žiemą. Taip pat kviečia dalyvauti gražiausiai papuoštų erdvių, vitrinų, namų, kiemų konkurse ir taip prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo, rajono puošimo bei laimėti smagius prizus. Kitą savaitę bus įžiebta ir Kalėdinė eglė.

Kartu kurkime šventinę nuotaiką Klaipėdos rajone!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kartu kurkime šventinę dvasią visame Klaipėdos rajone. Savivaldybė kviečia dalyvauti gražiausiai papuoštų erdvių, vitrinų, namų, kiemų konkurse ir taip prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo, rajono puošimo bei laimėti smagius prizus.

„Šventės – tai puiki proga parodyti kūrybiškumą, bendruomeniškumą ir kartu kurti šiltą bei jaukią aplinką, kuria galėtume džiaugtis visi. Pandemija švenčių nepavogė, juk jų esmė – bendrystė. Tad kviečiame bendruomenes, verslus, įstaigas, gyventojus originaliai puošti vitrinas, lauko bei vidaus erdves, namus ar kiemus ir taip kartu kurti kalėdinę nuotaiką bei papuošti visą rajoną.

Šiemet, kitaip nei anksčiau, puošybai kviečiame rinktis pačias įvairiausias priemones, kurios padės įgyvendinti jūsų idėjas“, – kviečia vicemerė Ligita Liutikienė.

Šiemet originaliausiai pasipuošę bus apdovanoti keturiose kategorijose:

  • Verslo;
  • Įstaigų;
  • Bendruomenių;
  • Gyventojų.

Papuoštų erdvių nuotraukas kviečiame siųsti el. paštu [email protected] iki gruodžio 20 d. (imtinai).

Kviečiame į eglutės įžiebimo šventę

Klasikinė Kalėdų eglė aikštėje prie Klaipėdos rajono savivaldybės bus įžiebta gruodžio 3 d. 18 valandą.

Tradiciškai nušvis ir aikštėje augantys medžiai, girliandomis bus papuošti muzikos mokyklos ir Savivaldybės pastatai. Šviečiantys herbai nušvies ne tik Klaipėdos ir Kvietinių, bet ir Dariaus ir Girėno gatvę.

Šventės dalyvių prašome laikytis visų būtinų saugumo priemonių.

Kelių valymui žiemą – pasiruošta

Klaipėdos rajono savivaldybė kelių valymui žiemą – pasiruošusi: su rangovais pasirašytos sutartys dėl kelių valymo žiemą, kuriose numatyta ne tik, kada valomi ir barstomi keliai, bet ir baudos už nusižengimus, netinkamai vykdomą kelių priežiūrą.

Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliai yra žemiausios kategorijos, todėl jų priežiūra skiriasi nuo magistralinių ar rajoninių kelių, užtikrinama, kad galima būtų išvažiuoti, barstomos pagrindinės sankryžos, nuokalnės, keliai, kuriais kursuoja autobusai, ir pan. Seniūnijose kelių priežiūrą koordinuoja seniūnai ar jų deleguoti asmenys.

Keliai valomi, barstomi, kai:

  • Įšalęs kelias po lietaus apledėja arba prasideda lijundra (žvyrkeliai nėra barstomi);
  • Per parą kelias apledėja daugiau kaip 2 kartus;
  • Oro temperatūra per dieną nepakyla aukščiau -8 laipsnių;
  • Sniego storis daugiau nei 10 cm;
  • Nustojus snigti ar pustyti per 24 h;

Sendvario seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Kastvila“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų, kviečiame skambinti seniūnijos specialistui Viktorui Charunovui tel. +370 618 58 149.

Agluonėnų seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti  seniūnės padėjėjai Alinai Žilienei tel. +370 610 02 913.

Kretingalės seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūno padėjėjai Danguolei Urbienei tel. +370 616 83 633.

Dauparų–Kvietinių seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Raguvilė“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūnijos patarėjui Vytautui Tirevičiui tel. +370 650 35 448.

Dovilų seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūnijos seniūnei Nijolei Ilginienei tel. +370 612 46 269 ir patarėjui Nerijui Pociui tel. +370 618 44 102 .

Vėžaičių seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Raguvilė“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti specialistui Laimiui Grudzinskui tel.  +370 620 56 573.

Veiviržėnų seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūnės padėjėjui Sauliui Bakšinskiui tel. +370 610 44 336.

Endriejavo seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūnei Laimutei Šunokienei tel. +370 612 46 258 ir padėjėjai Ilmai Grikšienei +370 675 25 428.

Judrėnų seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti  seniūnui  Zigmantui Siminauskui tel. +370 682 59 141 ir padėjėjai J. Bružienei tel. +370 616 41 135.

Gargždų seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Raguvilė“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame informuoti elektroniniu paštu [email protected], skambinti seniūnijos tel. +370 698 26 839.

Priekulės seniūnijoje kelių priežiūrą žiemos metu vykdo UAB „Ecoservice Klaipėda“. Dėl neišvažiuojamų kelių sudėtingų eismo sąlygų kviečiame skambinti seniūnijos patarėjai Raimondai Narkienei tel. +370 650 57 701.

Raktažodžiai
Kada rajono valdzia sugalvos sutvarkyti pesciuju ir dviratininku takeli per Ketvergius,galva galima nusisukt vaziuojant,o vaikai maudosi didziulej pelkej prie mokyklos
..., 2021-11-27 19:05
Sidebar placeholder