Konservatorių kandidatui į Šilutės rajono merus – tėvo „dovanėlė“

(1)

Konservatorių kandidato į Šilutės rajono merus tėvas vairavo mašiną neblaivus. Pradėjus lįsti galams po savaitės paskelbtas viešas pareiškimas.

Šilutės rajone į savivaldybių tarybų ir merų rinkimų takelyje dėl tėvo pateiktos netikėtos staigmenos tenka aiškintis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų skyriaus pirmininkui ir kandidatui į merus 30 metų Žygimantui Kurlianskui.

Kaip išsiaiškino „Vakaro žinios", ne pirmos kadencijos Šilutės rajono savivaldybės tarybos narį konservatorių 55 metų Arūną Kurlianską, vairuojantį automobilį, šio mėnesio 1 d. Papjaunio kaime apie 19.31 val. sustabdė policijos pareigūnai.

Jie nustatė, kad politikas yra neblaivus - įpūsta

1,07 prom. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

„Vakaro žinioms" A. Kurlianskas trečiadienio ryte apie įvykio aplinkybes nepasakojo, o tik patvirtino, kad buvo sustabdytas: „Šiuo metu nekomentuosiu. Atsakymas bus vėliau - ketvirtadienį ar penktadienį.

Bus viešas kreipimasis. Ir advokatas sakė, kad kol nebus pareiškimo, negalima kalbėti."

Kaip rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys, veterinarijos gydytojas A. Kurlianskas vėl siekia pakliūti į rajono savivaldybės tarybą - konservatorių sąraše įrašytas penktuoju numeriu.

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, konservatorių skyriaus pirmininkas Ž. Kurlianskas „Vakaro žinioms" neneigė, kad tėvas buvo sustabdytas ir nustatytas girtumas, bet taip pat atsisakė komentuoti: „Šiandien išleisime pranešimą.

Reakcija bus vieša.

Tėvas ar ne tėvas - visi prieš įstatymą lygūs."

Trečiadienį po vidurdienio redakciją pasiekė A.Kurliansko viešas pranešimas, kuriame jis patvirtino įvykį, dėl jo labai išgyveno ir paskelbė, kad stabdo savo narystę partijoje ir traukiasi iš Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario pareigų.

Organizatorių nuotr.

Žygimantas Kurlianskas. VRK nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder