Kretingos ligoninės vadovo konkursą laimėjo Romaldas Sakalauskas (11)

Konkursą į VšĮ Kretingos ligoninės direktoriaus pareigas laimėjo buvęs ilgametis Respublikinės Klaipėdos ligoninės vyr. gydytojas Romaldas Sakalauskas.

R. Sakalauskas baigė biomedicinos mokslų studijas Kauno medicinos akademijoje, viešojo administravimo specialybę įgijo Klaipėdos universitete. Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbo abdominalinės chirurgijos gydytoju, o pastaruosius beveik 20 metų ligoninėje ėjo vadovaujamas pareigas.

Romaldas Sakalauskas dažnai dalyvauja medicinos srities konferencijose ir mokymuose, taip pat yra aktyvus visuomeninėje veikloje. Jis 2018 metais už nuopelnus medicinos srityje buvo nominuotas „Garbės klaipėdiečio“ kategorijoje.

Dokumentus dalyvauti konkurse iš viso buvo pateikę keturi kandidatai, tačiau konkurse dalyvavo du. Vertinimo komisiją sudarė Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Arnas Juškys, Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė, Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos darbuotoja, Kretingos ligoninės stebėtojų tarybos narė Roma Varnelienė ir Kartenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Normantas Žeimys.

Iš specialiųjų tarnybų gavus informaciją, patvirtinančią patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas, Romaldas Sakalauskas bus paskirtas vadovauti VšĮ Kretingos ligoninei.

Sėkmės! Padarykit Kretingos ligoninę dar geresnę nei Raudono kryžiaus. Lai tampa ji konkurentu klaipėdos ligoninėm.
Klaipėdietė, 2021-10-13 22:27
Noreciau, kad griztu vadovauti i Klaipeda. Manau butu geras vadovas bet kurioje is siuo metu esanciu, kad ir Jurininku.
Sekmes, 2021-10-13 09:57
Gaila Kretingos ligoninės darbuotojų. Klaipėdos ligoninės išpuoselėtos darbuotojų sąskaita, kai dirbti reikėjo už tris, gaunant vieną atlyginimą. Darbuotojai pirkdavo aprangą už savo pinigus, negaudavo nė pirštinių, o šiukšlių maišus naudodavo tuos pačius keletą kartų. Štai iš kur tokie pastatai
editatide, 2021-10-13 08:58
Sidebar placeholder