Kasčiūnas: NSGK kels klausimą dėl fortifikacijų ir kontrmobilumo priemonių taikymo pasienyje

Laurynas Kasčiūnas sureagavo į „valstiečių“ grasinimus

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas kritikuoja „valstiečių” grasinimus pasitraukti iš rengiamų susitarimų dėl nacionalinio saugumo ir gynybos bei susitarimo dėl užsienio politikos, jei valdantieji priims kelis jiems neįtinkančius įstatymo projektus.

Anot jo, nėra išmintinga sieti valstybės vadovo statuso suteikimo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui klausimą ir Civilinės sąjungos įstatymą su saugumu, kai, L. Kasčiūno teigimu, šiuo metu šalies saugumas yra gyvybiškai svarbus klausimas.

„Manau, kad pareiškimas skubotas ir solidžių politikų, mano požiūriu, veikimo algoritmas nesietų šių klausimų su strateginiais klausimais. Mano požiūriu, partijų susitarimas yra pasiektas, nubrėžia aiškias kryptis mūsų saugumo ir gynybos politikai ir dabar sieti šį klausimą dėl tam tikrų skirtingų politinių vertinimų, nemanau, kad tai yra reikalinga ir išmintinga“, – Eltai teigė L. Kasčiūnas.

NSGK pirmininkas viliasi, kad „valstiečiams“, anot jo, užteks išminties nepasitraukti iš susitarimų.

„Tikiuosi, kad užteks išminties to nepadaryti. Ir aš turiu skirtingas pozicijas, susijusias su Laisvės partijos tam tikromis idėjomis, bet vis tik turime turėti erdvę, kur galime susėsti visi, nepaisant mūsų skirtingų nuomonių, ir sutarti dėl to, kas valstybei yra gyvybiškai svarbu – tai saugumas ir gynyba“, – teigė L. Kasčiūnas.

ELTA primena, kad antradienį „valstiečiai“ pareiškė esą ketina pasitraukti iš susitarimų, jei valdantieji priims projektą dėl valstybės vadovo statuso suteikimo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui ir pirmadienį pristatytą Civilinės sąjungos įstatymą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder