Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Antivakseriai sukėlė bangas, bet tiesa yra tokia, kad nesiskiepyje platina virusa, paskiepyti suserga bent 60_80% rečiau ir forma lengva. Gripo efektyvumas apie 30% ir niekas akiu nedrasko, tad nerekia samoningų žmoniu kankinti karantinais, o grižtai izoliuoti sabotuojancius pandemijos suvaldyma!
Kl, 2021-07-24 11:41
nx tiek pripirkt reikejo, kad db ismetinet ? tegu tas ir sumoka kuris skaiciavo pries pirkdamas, o tu ,debile dulky, dar atsiimsi uz savo pizdzioza!
virgis, 2021-07-24 10:39
Skiepytis nereikėtu jauniems žmonėms, nežinia ka suleidžia ir kaip gali sugadinti sveikata. Išgalvotas virusas ir tiek, pinigus toliau plauna
Aaa, 2021-07-22 19:02
Pritariu ministrui.Antivakseriai arba neturi smegenu, arba specialiai nesiskiepija,kad galetu platinti virusa. Uždaryti visus tokius i rezervata!
Klp, 2021-07-22 13:02
Lietuvos žmonės šiuo metu susiduria su 90’ųjų banditiškos valdžios užgaidomis ir kaprizais. Įsivaizduokite, kad jūs su šeima važiuojate tvarkingu automobiliu. Jus sustabdo uniformuoti veikėjai, kiša jums į akis plaukų džiovintuvą ir tikina, kad tai greičio matuoklis. Jūs, pasirodo, važiavote per greitai. Paskui seka blaivumo testas: jums liepia pūsti į ...prezervatyvą. Nors jus abstinentas, tačiau šie uniformuotieji kaltina jus neleistinu blaivumu. Paskui tikrina jūsų automobilį, kuris, pasirodo, ne tik nedūmija, bet ir nepadoriai tyliai veikia. Veikėjai, pūsdami dūmus į akis pašaipiai praneša, kad nei jūs, nei jūsų automobilis neatitinka šalies reikalavimų. Mat, jus naudojate ne tuos degalus, kuriuos nustatė uniformuotų veikėjų viršininkai. Galop paaiškėja, kad jūs atsidūrėte šalyje, kurioje būtina neblaiviam viršyti greitį, o automobilis turi dūmyti ir blerbti. Tik tokiu atveju jūs galite keliauti toliau, o uniformuoti veikėjai jums suteiks įvairią techninę pagalbą, pamaitins cepelinais ir išduos galimybių pasą (vietinę vizą) tolesnei kelionei. Tiesa, į automobilio degalus teks pripilti specialių priedų, kurie riboja greitį ir galią. Ką daryti keliauninkui tokiame krašte?
E., 2021-07-22 02:41
Ponas Dulky, o kodėl daugiau nei pusė seimo tiki natūraliu imunitetu ir atsisako skiepytis? Gal pirmiausiai nuo savo širšių lizdo pradėkite! Visų antra, kodėl man artimas žmogus pasiskiepyjes vis tiek susirgo kovid? Ir kodėl vis dėlto yra tas faktas, kad skiepas neapsaugo nuo viruso, o tik palengvina simptomus! Tad kokia teise turite kaltinti žmones kurie nesiskiepyja jūsų brukama vakcina, jeigu šiaip ar taip pasiskiepyje net suserga? Tad kokiai grupei juos priskirsite, prie nelaimėlių ar dar kaip? Visų pirma gerai apmąstykite kiekvieną žingsnį ir kiekvieną pasakyta žodį prieš pasisakymai viešai. Daugiau pasidomėkite faktais, o tada metykite kaltinimus.
Rima, 2021-07-22 00:36
Žiauru su mūsų valstybe darosi.Galvojau išrinkom gera valdžia bet per nepriklausomybės laiką nebuvo tokių įdijotų.Žiauru
Svečias, 2021-07-21 20:44
Su tokia pavarde,geriau tyleti😀😀😀
Klp, 2021-07-21 20:33
Atvyksta nelegalūs migrantai ir reikalauja košerinio maisto iš restorano. O Lietuvos pilietis nemokantis mokesčių, kokie dažniausi antivakseriai , prašys invalidumo pašalpos, ar pensijos kai koronos ligos pasekmės palauš organizmą. Galima dėti lygybės ženklą tarp abiejų grupių.
Jonas Lietuvis , 2021-07-21 17:53
Ne nu vesa anems galvas perkaita.Paskiepyte irgi gal uzkrieste,bet karantens tik neciepytim.Padlas švelne pasakius.
Zarazas, 2021-07-21 16:44
Eik tu " naktį pieno lakti avino beretė “ . Tau reikia, tamstele, tai ir susileiskit su Šimonyte , Veryga, Armonaite visas vakcinos dozes. Ir vietoje drabužių nešiokit tas nosines, kurias vadinate kaukėmis. Galvojet, kad visi žmonės buki ir nesuvokia šitų vakcinų grėsmės. Jos dar tik bandomos. Jei brukate per prievartą jas, nesitikėkite, kad žmonės nesuvoks, kad vyksta eksperimentai ,kol bus pagamintos tikrosios ir veiksmingos vakcinos nuo covid 19. Be truko,kad pradėtumėt vakcinuoti ir viešuosiuose WC. Jūs Gerb. ministrai puikiai suvoket , kad dabartinės vakcinos pasekmės pasireikš po 3 - 5 metų. Tai gana ilgas laiko tarpas, kad žmonės nesuprastų, kad baisios pasekmės,kurios pasireikš yra būtent nuo dabartinės covid 19 vakcinos. Tamstele, A. Dulky esate Verygos marionetė.!!!!
Laisvas pilietis, 2021-07-21 16:43
Dieve, kur ritamės? Tokie demonai valdo tautą? Bauginkit, bauginkit, visų žmonių neįbauginsit ir prieš jų valią visų nuodais neskiepysite!
Loni, 2021-07-21 16:22
ar ne laikas ta dulki uzdaryti i durnyna.
zzza, 2021-07-21 16:06
Dulky baik tu dulkint Lietuvos žmones. Kai bus tiesioginė atsakomybė už skiepų žalą gal tada žmones ir skiepysis. Dabar atsakomybės nėra, draudimai irgi nedraudžia, o tai viską ir pasako. Aš 25 metus nesergu nei peršalimais nei gripais, nebent lengva sloga. Tai aš ką turiu leistis neaiškius skiepus. Baikite svaigti.
S.S.S., 2021-07-21 15:49
Tai galbūt geriau sąskaitas-faktūras už apgyvendinimą ir maistą išrašom mūsų priglaustiems pabėgėliams, jų šalims? Ne manote, kad būtų žymiai geriau tiek Jūsų reitingams, tiek Lietuvos šalies žmonėms p. Dulkį??
Komentatorius., 2021-07-21 15:35
Kaip graužiai dešra Dulky,taip ir toliau grauši. O mes palauksim kol visi suskiepyti išdvės.😂👊😉
Virgis, 2021-07-21 15:10

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.