Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Landsbergiukas asmeniškai nuvykęs pasikvietė, gal krikščionimis (konservais) taps
OPOZICIJA, 2021-07-29 13:53
DĖL TVOROS PASIENYJE SU BALTARUSIJA PAGALIAU YRA APČIUOPIAMO KONKRETUMO. JEIGU LRV NEPASINAUDOS VERSLININKO A. AVULIO SIŪLYMU, TAI SAKYSIU, KAD NE TIK PASIENIEČIAI NEĮGALŪS VYKDYTI TIESIOGINES FUNKCIJAS, BET SILPNĖJANČIŲJŲ POZICIJAS SPARČIAIS TEMPAIS UŽIMA IR LRV. BEJE TIE, KURIE REIŠKIASI, JOG SIENOS PASTATYMAS NIEKO NEIŠSPRĘS, YRA ŽIAURIAI KLYSTANTYS IR TURINTYS TIK ASMENINIŲ SUMETIMŲ. KAS GALĖTŲ PANEIGTI, JOG KAI KAM KIAURA SIENA BUVO IR YRA TIK Į NAUDĄ DĖL CIGAREČIŲ IR DAR KAI KO NEAPSUNKINANČIO GABENIMO. BET VALSTYBĖS SAUGUMO PRASME SIENA TURI BŪTI NEATIDĖLIOJANT STATOMA IR DĖL TO LRV TURI PRIIMTI SPRENDIMĄ SKIRTI LĖŠŲ SIENOS (TVOROS) STATYTOJAMS. PREZIDENTUI AČIŪ UŽ IDĖJĄ, O A. AVULIUI UŽ KETINIMUS PADĖTI PASTATYTI PASIENYJE TVORĄ.
Svečias, 2021-07-28 16:07
prezidente ko terliojies , uzdaryk siena gelezine uzdanga taip ,kaip padare vengrai ir zmones eis uz atlyginima siena saugot.
zzz, 2021-07-28 15:44

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.