Aplinkos ministras pajūryje nepoilsiavo

Šalies valdžioje esančių politikų darbais labiau besidomintys piliečiai jau ne kartą yra pastebėję įdomių sutapimų. Gana dažnai politikai prieš pat savaitgalį darbo reikalais mėgsta lankytis savame krašte. Lygiai taip pat, kaip ir vasaromis pajūryje.

Ir sau pačiam gerai, ir nuo rinkėjų nieko nereikia slėpti.

Taip politikams kritikos negailintys piliečiai vertina dalies jų apsilankymus savo kraštuose, kai šie vizitai yra įtraukiami į oficialias darbotvarkes.

Neva darbo savaitės pabaigoje suplanuoti darbai ar susitikimai tėra tik siekis pridengti kuo ilgesnį buvimą namuose.

Tokių užuominų sulaukia ir ne iš pajūrio kilę valdžios žmonės, kurie, lyg tyčia, vasaromis prie Baltijos jūros reikalų randa prieš pat savaitgalį.

Ketvirtadienį uostamiestyje lankėsi aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Jo darbotvarkėje buvo numatyti susitikimai su Klaipėdos miesto ir uosto vadovais, pramonininkais ir gimnazistais, apsilankymas nuo audros nukentėjusiuose Neringos miškuose ir paplūdimiuose.

Paklaustas, ar šis darbinis vizitas, kaip ir dalies parlamentarų, nėra tyčia suplanuotas taip, kad kuo ilgiau pabūti pajūryje, S. Gentvilas sąmokslo teorijų kūrėjus nuvylė.

"Geras klausimas. Bet pirmadieniais ir penktadieniais Seimo narių darbo vietos yra jų vienmandatėse apygardose. Jie dirba su rinkėjais. Ir aš esu vienmandatininkas.

Jei atvirai, tai Klaipėdoje net per retai lankausi. Nebuvau čia jau du mėnesius. Ir ilgai neužtruksiu. Visa diena griežtai suplanuota, o rytoj lankysiuosi Palangoje ir vyksiu savaitgaliui į Varnius susitikti su regioninių parkų darbuotojais.

Mano šeima gyvena ne Klaipėdoje, tad į pajūrį aš atvažiuoju dirbti„, - “Vakarų ekspresui" sakė S. Gentvilas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder