Bičiuliai ir pašnekovai gedi Italijos kalnuose žuvusios žurnalistės Ivetos Skliutaitės: pasidalijo prisiminimais

Lapkričio 25-osios vakarą Italijos kalnuose žuvo ilgametė „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės darbuotoja, žurnalistė Iveta Skliutaitė-Paulauskienė.

 

Apie netektį sužinoję kaunietės bičiuliai, pašnekovai ėmė dalytis prisiminimais, bendromis nuotraukomis.

Kaune gyvenantis plaukų stilistas Karolis Murauskas velionę prisimena kaip optimizmo šaltinį, kuris nuspalvindavo kiekvieną dieną.

„Iveta man, kaip ir tikiu visiems draugams ir ją pažinojusiems išliks gyvenimo spinduliu. Mes su Iveta ėjome bendru gyvenimo keliu kurdami įsimintiniausius prisiminimus. Iveta visada išliks su mumis ir tarp mūsų.

Su Iveta sunku isškirti kažkurį prisiminimą, nes jie visi buvo ir yra unikalūs ir nepamirštami. Visi svarbiausi gyvenimo įvykiai, šventės, nuotykiai – viskas buvo kartu. Mėgdavome keliauti kartu, su ja nuotykiai neužmirštami. Net paprasčiausios kelionės virsdavo nuotykiais.

Iveta priversdavo įgyvendinti net keisčiausius sumanymus, kurių vienas nedrįsčiau išpildyti. Iveta mane išmokė gaminti ne tik kalėdinius žaisliukus, bet ir kepti tortus, ko iki tol nebuvau daręs, o vėliau tai tapo man lyg meditacija.

Apskritai, Iveta buvo mano sielos draugė. Ji visada tokia bus, nes jos sukurta šiluma visada liks su mumis“, – portalui lrytas.lt sakė artimas velionės bičiulis.

Archyvų nuotr.

Netekties valandą prisiminimais apie mirusiąją pasidalijo ir jos bičiulė Ella Sakalauskienė.

„Šiandien tik skausmas. Ašaros akyse ir realybė, kad Ivetos nebėra. Iveta buvo viena iš tų žmonių , kuriuos aš įsileidau į mano širdį ir patikėjau savo knygos „Ne Boba“ redakciją. Žodžiu, Ivetai patikėjau visą savo gyvenimą. Man Iveta visada liks mano gyvenime mintimis, prisiminimais. Iveta, tu nereali. Užuojauta Sauliui Paulauskui ir giminėms bei artimiesiems“, – pasidalijusi nuotrauka rašė E.Sakalauskienė.

Ne vieną interviu I.Skliutaitei davusi kaunietė Neringa Šiaudikytė Ivetą prisimena kaip žmogų, kuris ją lydėjo nuo pat karjeros pradžios.

„Negaliu patikėti, kokia nelaimė. Užuojauta „Lietuvos rytui“ ir žurnalui „Stilius“. Iveta ėmė pirmuosius mano interviu, žmogus, kuris tarsi lydėjo mane nuo muzikinės karjeros pradžios. Ne kartą esame turėję atvirų pokalbių tiesiog kaip bičiulės... Be proto gaila, stiprybės artimiesiems. Saugokime vieni kitus ir branginkime laiką, kurį turime“, – linkėjo atlikėja Neringa Šiaudikytė.

„Negaliu tuo patikėti – širdis plyšta, neapsakomai skaudu... Visada labai pasigesime šliksi mūsų širdyse ir gražiausiuose prisiminimuose…“ – rašė kaunietė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Grožio studijos įkūrėja Gintarė Eimantaitė pasidalijo velionės kadru, kuriame ji pozuoja kalnų fone.

„Turiu dar paskutinę nuotrauką, minutės prieš pat pat.. Šypsena, kaip visada! Kaip liūdna“, – rašė Gintarė.

Primename, kad I.Skliutaitė lapkričio 25-osios popietę Resegonės kalno šlaite nukrito nuo skardžio maždaug iš 70 metrų aukščio. Spėjama, kad nelaimė galėjo nutikti dėl lietaus ir slidžių akmenų.

Moteris žuvo leisdamasi 1-uoju taku, kuris jungia keltuvo aikštelę ir Resegonės kalno viršūnę. Gelbėtojai dėl blogo oro kalnuose negalėjo pasinaudoti sraigtasparniu, nelaimės vietą pasiekė pėsčiomis, bet medikai jau nieko negalėjo padėti.

Konstatuotas mirties faktas, kūnas buvo paguldytas ant neštuvų, bet iškelti jį iš karto buvo pernelyg pavojinga, nes kalnus jau gaubė naktis. Todėl ši operacija atidėta penktadienio rytui.

Archyvų nuotr.

Žinią apie I.Skliutaitės žūtį portalui lrytas.lt patvirtino jos brolis. Jis teigė kol kas pats dar neturintis išsamios informacijos apie nelaimės aplinkybes.

Apie sesers netektį jam pranešė draugai, su kuriais Italijoje atostogavo žurnalistė. Šiuo metu I.Skliutaitės artimieji laukia daugiau informacijos iš Italijos pareigūnų. Sprendžiama, kaip į Lietuvą pargabenti žuvusiosios kūną.

Informaciją Lietuvos ambasada gavo iš Italijos policijos. Daugiau informacijos apie įvykio aplinkybes ministerija neteikia dėl asmens duomenų apsaugos.

I.Skliutaitė „Lietuvos ryto“ priede „Laikinoji sostinė“ dirbo nuo 1996 metų. „Lietuvos ryto“ vadovai ir kolegos reiškia nuoširdžią užuojautą I.Skliutaitės artimiesiems.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder