Kęstutis Jucevičius

Buvęs FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius teisme pripažįsta savo kaltę

(1)

Prekyba poveikiu kaltinamas buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas Kęstutis Jucevičius pripažįsta savo kaltę.

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį atvertė prekyba poveikiu kaltinamo buvusio FNTT direktoriaus K. Jucevičiaus bylą.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, buvęs FNTT vadovas K. Jucevičius, pasinaudodamas savo pažintimis ar kita tikėtina įtaka valstybės tarnautojams, galimai savo naudai reikalavo duoti, susitarė priimti ir priėmė 2 tūkst. eurų kyšį, pažadėjęs paveikti FNTT pareigūnus, kad šie neteisėtai veikų vykdydami įgaliojimus – pakeistų asmens procesinį statusą FNTT atliekamame ikiteisminiame tyrime.

Į teismo posėdį atvyko kaltinamasis K. Jucevičius, kurį lydėjo buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Žimantas Pacevičius. Šis asmuo buvo įvardintas kaip galimas K. Jucevičiaus laiduotojas.

K. Jucevičiaus advokatas Teisutis Milickis teismo posėdžio pradžioje paskelbė prašantis teismo bylą išnagrinėti, įrodymus ištiriant sutrumpintai. Jis taip pat pareiškė, kad prašo jo ginamąjį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Valstybinį kaltinimą byloje palaikanti prokurorė Jūratė Karčinskienė savo ruožtu pareiškė, kad šie prašymai turėtų būti nagrinėjami po K. Jucevičiaus apklausos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder