ČEKIS. Socialiniuose tinkluose plinta „Jozitos“ dujų pardavimo čekis. Ypač aktyviai čekio nuotrauka dalinasi Seime opozicijoje dirbantys politikai. „Facebook“ nuotr.

Degalinės čekiuose – netikėtas prierašas dėl pabrangusių dujų balionų: minimi konservatoriai

(6)

Sausio 2 d. socialiniuose tinkluose pradėjo plisti degalinės „Jozitos“ čekio nuotrauka, kurioje matyti, kad Klaipėdos rajone buitines dujas balionuose pirkusiems pirkėjams čekis buvo išduotas su prierašu: „Nuo 2024 01 01 Tėvynės sąjungos-konservatorių įvestas akcizas dujoms buičiai – 8 Eur už 21 kg.“

Čekyje nurodyta, kad pirkėjas pirko du vienetus dujų balionų, kurių vieneto kaina siekė 18 eurų, o bendrai už juos teko susimokėti 36 eurus. Tačiau degalinės kvite taip pat nurodoma, kad už du balionus papildomai priskaičiuotas 16 eurų mokestis dėl naujo įvesto akcizo, kas reiškia, kad už vienetą priskaičiuota po 8 eurus.

Kvito nuotraukomis pasidalijo Seimo narys Remigijus Žemaitaitis bei Seimo narių Mišrios grupės frakcijos seniūnė Agnė Širinskienė.

Feisbuke R. Žemaitaitis rašė: „Pagaliau vienas verslininkas prabudo ir pasiuntė Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus velniop!“

Pagarba Šilalės įmonei „Jozita“, kuri nepabijojo ir viešai parodė tikruosius Lietuvos naikintojus!“ – teigė politikas.

R. Žemaitaitis taip pat ragino dalytis informacija ir sakė, kad Lietuvos Vyriausybės naikintojai turi suprasti, jog jo partija stebi ir viešina jų veiklą.

„Noriu tikėti, kad atsiras daugiau verslininkų, ūkininkų, kurie atvers akis jiems“, – rašė jis.

Alfa.lt pabandė susisiekti su degalinių tinklo „Jozita“ direktoriumi Jonu Jokubauskiu, tačiau jis plačiau pakomentuoti situaciją atsisakė.

Nuo 2024 m. sausio 1 d. naftos dujoms, išpilstytoms į balionus, ir dujiniam angliavandeniliui nebebus taikoma akcizo lengvata, o taikomas 304,1 euro už t akcizo tarifas. Vienas dujų balionas, skirtas buitinėms reikmėms, pabrango 7,73 euro.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder