Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
ok gali logiksi paaikinti kodel dujos ir lektr abrangsta kai pelnai is siu veiklu simtais mln gaunami? ataskaitas ignitis rasite intenrnete
to Valdas, 2021-09-26 12:18
Labai teisingas ir taiklus seimo nario Artūro Skardžiaus pastebėjimas dėl Lietuvoje su energetika vykstančiais viražais t.y. "Kai ateina į save lenktais nagais konservatoriai, tai ir pasipila energetinės aferos, nes Tauta jiems nesvarbi. Kaip sakydavo Patriarchas, tai ne Tauta, o šunauja", - reziumavo A.Skardžius". Kas svarbiausia apie tai daug kartų yra viešai skelbta-pareikšta, kad tai kas Lietuvoje vyksta su Lietuvos energetika, tai pradedant nuo Ignalinos atominės elektrinės uždarymo yra tų vyriausybių AFIORŲ-AFIORĄ kuriuos net lenkia Ostapo Benderio sugebėjimus jam darant aferas. Todėl labai blogai kad nuo 1990 m. iki 2016 metų būtent buvę parlamentarai seimo nariai naikino LR valstybės pavaldume tada gerai dirbančias esančias įmones. Dėl to Lietuvoje įšsivystė valdininkų švogerių-giminių-pažįstamų KLANAS kuris dirba ne Lietuvai ir jo piliečiams, bet savo naudai. O kad tai visą tai teisiškai užtvirtinti pasipelnimo įgyvendinimui buvo-yra įtraukiami kuriuos ne kuriuos partijos kuriuos pakeistu vienaip-kitaip įstatymus, kad to KLANO biznis klestėtu. Savaime aišku tie parlamentarai-seimo nariai kūrė tai tai darė dabar sėdi savo sėdmenis suraukia ir tyli lyg žuvis vandens prigėrę. Pagal juos TRAKTUOIJAMA KAIP T.Y. VSIO ZAKONNO ( VISKAS ĮSTATYMIŠKA). Todėl tai dabartiniai seimo daugumai ir jų išrinktai Vyriausybei ir reikėtu pradėti imtis tuos veiksmus t.y. keičiant įstatymus reorganizuoti tas su energetiką susijusiais įmones ir iš jų padaryti visiškai LR valstybines įmones. O tuos tų įmonių valdininkų švogerių-giminių-pažįstamų KLANO vadovus su jų pavaduotojais vyti velniop be teisės sugrįžimo.
Sigitas, 2021-09-26 11:20
Na, kas nežino, Skardžius yra baltarusijos ir Rusijos agentas. Baltarusiams už didžiulius pinigus pardavęs akcijas ir žemes.
Valdas, 2021-09-26 10:02
negi bijote paziureti ir is kitos puses. dauguma jo sakiniu teisingi.
to esme, 2021-09-26 09:44
Skardžius...išlindo...tuo viskas ir pasakyta.neverta net gilintis į jo pezalus
Esmė, 2021-09-25 23:47

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.