G. Landsbergį partija paskelbė pirmininku dar vienai kadencijai (7)

Sekmadienį Vilniuje vykusiame konservatorių suvažiavime užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku. Tai, kaip susirinkusiems bendrapartiečiams pažymėjo politikas, bus antroji ir paskutinė jo kadencija.

Suvažiavimas turėjo įvykti rugsėjo 18 dieną, tačiau buvo nukeltas dėl užsienio reikalų ministro pareigas einančio partijos pirmininko G. Landsbergio vizito į Jungtines Amerikos Valstijas.

Šių metų vasario mėnesį TS-LKD taryba priėmė sprendimą G. Landsbergį laikyti išrinktu konservatorių pirmininku, nes kiti kandidatūras kėlę nariai iš rinkimų pasitraukė. G. Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų. G. Landsbergis partijai vadovaus iki kitų rinkimų, ketverius metus.

juk konservatoriai, tuo viskas ir pasakyta. Tiesą sakant protu sunkiai suvokiamas antidemokratinis aktas žeminantis visus partiečius net ir tuos kuriems "lyg ir nepatogu".
Ko tikėjotės, 2021-09-27 12:05
Priminė mums Lenino anūkai kaip skiriami partijos gensekai
ura ura, 2021-09-27 10:49
nukopijavo ir pereme patirti is kaimyninio prezidento Baltarusijos Batkos A.Lukosenkos ir Rusijos V.Putino ....kagi negalima atsilikti nuo kaimynu ..... tik gal geriau butu pasiskirti iki gyvos galvos ,kad cirku butu maziau
Nukopijavo, 2021-09-27 10:33
Sidebar placeholder