Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sigitai, patologinę neapykantą viskam be pasirinkimo demonstruoja "šeimų" marginalai. Klausia: kokios tavo politinės pažiūros? Atsako: aš visada prieš valdžią. Tai ir Nausėda tada ne valdžia, o tik glebus rudens lapelis pavėjuj, jei jau pasiduoda patvoriniam politikavimui. Žinoma, Visi procesai sprendžiami politine valia, o ne laiškais. Vos ne "seneliui į kaimą". Čia Nausėda būtų teisus. Tačiau tai nieko bendro neturi su asmenine pozicija ir politika apskritai. Tarnauja patvoriniams, kad tik Daukanto aikštėj langų neišdaužytų. Dabar apskritai Lietuvoje vyrauja bendra politikavimo tendencija - nesvarbu kas, nesvarbu kaip, svarbu, kad pakenktų valdantiesiems. Ir kuo daugiau melo, tulžies, kaltinimų nebūtais dalykais bei atvirų grasinimų. Jei veikėjai su tokia leksika kalba Tautos vardu, tai nejau mūsų Tauta puolė tai žemai? "Lietuva, kur tu eini?.." Gerai, kad Marcinkevičius šito viso jau nebegirdi. Labai sunku būtų žmogui.
Praeivis, 2021-06-25 20:17
Dėl tos netradicinės klubinės spalvuotos grupės savo nuomone išsakė Vengrijos, Lenkijos vadovai. Dabar dėl to tvirta savo nuomone pareiškė Lietuvos prezidentas G. Nausėda. Būtent LR prezidentas atsisakė pasirašyti ES šalių laišką , kurio neva būtų reiškiama utopinia parama netradiciniai klubiniai spalvuotai vadinamai bendruomenei . Tokį prezidento drąsu veiksmą - žingsnį palaiko dauguma Lietuvos piliečių. Ačiū Jums LR prezidente.
Sigitas, 2021-06-25 14:21
O kaip dvaro trubadūrai duduos dabar savo neapykantos triūbomis...
Nord, 2021-06-25 13:54
Prezidenras parodė savo kiaušus.. Dabar LGBTišnikai isterijoje
Klp, 2021-06-25 13:27
Aiškūs požymiai, kad Puteikis, Orlauskas & Co tampo prezidentą už pavadžio. Bijo, kad neiškultų pezidentūros langų? Gi super-duper patrijotams viskas galima. Nuo kada saujai rėksnių duotas mandatas kalbėti visos tautos vardu? Nuo kada tie rėksniai įgavo išimtinę teisę naudoti Valstybės simbolius. Jie yra visų, o ne tik pateptųjų garliavinių, gražulinių ar puteikinių. Prezidento nuomonė būtų gerbtina, jei jis ją turėtų. Prezidento priedermė - vesti tautą, jaučiant atsakomybę, o ne baikščiai iš už kampo žiūrėti iš kur vėjas pučia.
Praeivis, 2021-06-25 11:40
Gerbiu. Mes maža valstybė, todėl TURIME , PRIVALOME būti susitelkę tautos išlikimo dėlei. O tie LGBtistai prie tautos išlikimo tikrai neprisidės. Tai tikri TAUTOS genocidininkai. Skaudžiai, bet yra kaip yra.
klaipedietis, 2021-06-25 11:17
kagi Garbingas ir Saziningas zmogus suprantantis ,kad nei sazines nei garbes uz pinigus nenupirksi ,kaip daugelis politikos veikeju galvoja prilindai prie lovio,gal but ir per klaida tai ir isivaizduoja,kad viskas galima ir galima visus durninti ir avinais laikyti ,nesupranta esantys prie lovio ,kad daug pilieciu yra uz esancius prie lovio protingesni ,o apie doruma ir saziningumaa tai nera ne kalbos. Sekmes Prezidentui ,ir toliau linkiu vadovautis savo blaiviu protu.
kagi, 2021-06-25 09:55
Už tai ir gerbia rinkėjai Prezidentą. 80% Lietuvos taip pat palaiko Vengriją.
Pagarba prezidentui,, 2021-06-25 09:48

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.