Gabrielius Landsbergis

Gabrielius Landsbergis: Ž. Pavilioniui nesitraukiant iš komiteto pirmininkų, politikas gali būti šalinamas iš partijos

(5)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigia, kad Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis turi pats atsistatydinti iš einamų pareigų, nes tai yra paprasčiausias sprendimas visiems.

Vis tik konservatorių lyderis neatmeta galimybės Ž. Pavilioniui nesitraukiant iš pareigų savo noru, jis gali būti šalinamas iš partijos.

„Po truputėlį vis dėlto reikia situaciją išrišti, kad darbai galėtų tęstis. Frakcija pateikė labai konkretų pasiūlymą – iki sausio 3-iosios palikti poziciją, manau, kad tai būtų paprasčiausias visiems sprendimas. Jeigu tai nebus padaryta, bus jau kiti partiniai žingsniai. Tai kreipimasis į partijos struktūras, viena iš jų yra Priežiūros komitetas“, – žurnalistams Seime teigė G. Landsbergis.

„Kvota vadovavimo priklauso frakcijai, frakcija dalyvauja valdančiojoje daugumoje partijos sprendimu, tai ir partija turi galutinį žodį, kas kokias pozicijas turi užimti“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad antradienį konservatorių frakcija Seime priėmė sprendimą – Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Ž. Pavilionis turi trauktis iš einamų pareigų iki sausio 3 dienos.

„Po šios dienos TS-LKD frakcija rinks naują delegatą į komiteto pirmininkus. Jei kolega Ž. Pavilionis nepasitrauks iš pareigų, bus kreiptasi į TS-LKD partijos priežiūros komitetą įvertinti jo elgesį“, – teigė konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Pats Ž. Pavilionis pastarąją savaitę informavo apsisprendęs iš komiteto pirmininko pareigų nesitraukti.

Pastaruoju metu Ž. Pavilionis kritikos susilaukė dėl užimtos laikysenos Prezidentūros atžvilgiu. Ž. Pavilionis po savo siųstų klausimų prezidento vyriausiajai patarėjai Astai Skaisgirytei bei viešų pareiškimų, esą patarėja kiršina prezidentą su užsienio reikalų ministru, susilaukė Prezidento kanceliarijos kanclerės rašto.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder