Gražiausiomis lietuviško oro akimirkomis pasidalinkite su N. Šulija: parodykite Lietuvą savo akimis

Lietuviška vasara išties gali būti be galo įvairi – ne tik gražiausi saulėlydžiai ir įspūdingiausi rytai, bet ir kvapą gniaužiantis dangus ar neramios liūtys… Prasidėjus karščiausiam metų sezonui, TV3 kviečia dalintis širdžiai mieliausiomis gamtos akimirkomis bei vaizdais, kuriuos atrandate Lietuvoje.

Galimybę nuo šiol patekti į žiūrimiausias Lietuvoje žinias dabar turi ir kiekvienas jas stebintis žiūrovas!

 

Prasidėjus vasarai, TV3 kviečia žiūrovus ir skaitytojus įamžinti lietuvišką orą bei gamtą – parodykite juos tokius, kokie jums patinka labiausiai. Nuotraukas nuo šiol siųskite tiesiogiai garsiausiam Lietuvos orų pranešėjui, Nagliui Šulijai.

Meteorologas neslepia, kad įspūdingiausią Lietuvos vietovę – kaip ir gražiausią metų laiką – jam pačiam išskirti būtų sunku, kadangi visi žavi skirtingai. Vis dėlto norui įamžinti kažkokį Lietuvos gamtos perlą ar neeilines oro sąlygas, dažnai neatsispiria ir pats N. Šulija.

„Šioje visuotinės telefonizacijos eroje, be jokios abejonės, ir aš kai kada pasiduodu bandos jausmui – juk reikia ką nors įkelti į „Facebook“... Ir, praktiškai kiekvieną kartą, mintyse burbu dėl ribotų telefono kameros galimybių“, – besišypsodamas sako Naglis ir skatina žiūrovus taip pat nelikti abejingais, ir gražiausiomis savo užfiksuotomis akimirkomis pasidalinti su TV3.

Įspūdingiausios nuotraukos bus parodytos iškart po žinių, „TV3 oruose“, o taip pat atsidurs ir naujienų portale tv3.lt, kur galėsite išrinkti gražiausią akimirką.

Dalinkitės bei grožėkitės efektingiausiomis orų akimirkomis ir ryškiausiais gamtos reiškiniais čia – https://www.tv3.lt/oru-foto!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder