Ignas Vėgėlė

Gražulio vadovaujama partija prezidento rinkimuose ketina remti Vėgėlės kandidatūrą

(9)

Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) skelbia apsisprendę vyksiančiuose prezidento rinkimuose palaikyti advokato Igno Vėgėlės kandidatūrą.

Remti I. Vėgėlę, kuris oficialiai apie savo kandidatavimą dar nepranešė, Petro Gražulio vadovaujama partija apsisprendė šeštadienį vykusiame suvažiavime.  

„Raginame kelti, keliame, agituojame ir visaip kitaip remiame teisininko profesoriaus Igno Vėgėlės kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose“, – išplatintame pranešime skelbia sąjunga (centristai, tautininkai).

„Tai – vertybinis žmogus, kuris, nepaisydamas sisteminės klikos spaudimo, nepabūgo stoti Tautos pusėn COVID-19 diktatūros metu. Ignas Vėgėlė ir šiandien drąsiai gina šeimų interesus LGBT propagandos brukamoje gyvenimo įgūdžių pamokų akivaizdoje, nebijodamas Lietuvą užvaldančių „konservatorių-liberalų“ spaudimo per užvaldytą viešąją erdvę ar bylų kėlimo“, – rašoma pareiškime.

ELTA primena, kad artimiausi šalies vadovo rinkimai vyks 2024 m. gegužę. Apie savo kandidatūrą kol kas paskelbė tik Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder