„Maisto banko“ savanoriai rinks produktus prekybos centruose

Gyventojai „Maisto banko“ akcijoje paaukojo per 290 tūkst. maisto produktų

„Maisto bankas“ skelbia per dvi dienas trukusią akciją surinkęs per 290 tūkst. maisto produktų, kuriuos per penktadienį ir šeštadienį nepasiturintiems žmonėms aukojo Lietuvos gyventojai.

„Džiaugiamės „Maisto banko“ akcijos rezultatais, jie nėra rekordiniai, bet jie parodo, kokie dosnūs vis dėlto yra Lietuvos žmonės.

Per šią rudeninę akciją surinkome šiek tiek mažiau nei 290 tūkst. vienetų maisto produktų, yra apie 90 tūkstančių žmonių, kurie tai padarė“, – LRT televizijai sekmadienį sakė  „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius.

Praėjusį rudenį akcija vyko per karantiną, tad, pasak S. Gurevičiaus, tuomet buvo paaukota gerokai mažiau produktų. Šiemet surinktas maisto produktų kiekis, anot jo, yra panašus, kaip 2020-aisiais, tačiau jo vertė šiemet dėl infliacijos siekia per 380 tūkst. eurų, t.y. apie 50 tūkst. daugiau, nei prieš dvejus metus.  

„Maisto banko“ teigimu, daugiausiai produktų surinkta šalies didmiesčiuose, taip pat Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje. Tuo metu vertinant pagal aukotų produktų ir gyventojų skaičių, pirmauja Šakiai – maisto aukojo kas penktas rajono gyventojas.

Šiemet „Maisto bankui“ talkino 332 organizacijos, jos rinko paramą ir savo globojamiems žmonėms – mažas pajamas gaunančioms šeimoms, darbo netekusiems, neįgaliesiems ar senjorams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder