Į Lietuvą mėgino patekti daugiausiai šiais metais – 19 – neteisėtų migrantų

Šeštadienį pasieniečiai draudžiamose vietose iš Baltarusijos į Lietuvą neleido patekti 19 neteisėtų migrantų. Šiemet tai yra didžiausias neįleistųjų skaičius per parą.

Penktadienį Lietuvos pasieniečiai apgręžė 4 neteisėtus migrantus, ketvirtadienį – 18. Trečiadienį, antradienį ir pirmadienį VSAT pareigūnai nefiksavo tokių bandymų patekti iš Baltarusijos. Sekmadienį buvo neįleisti 4 asmenys. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių šeštadienį įleistų užsieniečių nebuvo.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą, vidurnakčio iš šeštadienio į sekmadienį duomenimis, nepateko 8168.

Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.

Šeštadienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 33 iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus, penktadienį – 50, ketvirtadienį – 32, trečiadienį – 42, antradienį – 39, pirmadienį – 42.

Lenkijos pasieniečiai penktadienį iš Baltarusijos neįsileido 51 tokio užsieniečio, ketvirtadienį – 15, trečiadienį – 16, antradienį ir pirmadienį – po 68 kasdien.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder